Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України
+38 093 1003 044
+38 098 1003 044
+38 050 1003 044
Пн-Пт: 10:00-20:00 Сб-Вс: 10:00-18:00

Увага! Товар в корзині не перераховується згідно акції! Перерахування здійснює менеджер peaksport.com.ua та повідомляє в телефонному режимі фінальну суму замовлення.

"Корабель молодих лiдерiв свiту" з українцями

"Корабель молодих лiдерiв свiту" з українцями на борту


"12січня о 12.00 відбулася прес-конференція присвячена участі молодіжноїделегації України у програмі уряду Японії "Корабель молодих лідерів світу"(Ship for world youth leaders program), яка пройде з 16 січня по 4 березня 2017року в Японії, Новій Зеландії та Республіці Фіджі. (Зала 1)

Учасники: Олександр Ярема - заступник Міністра молоді та спортуУкраїни; Микола Мовчан - заступник Міністра молоді та спортуУкраїни з питань європейської інтеграції; Сумі Шігекі - Надзвичайний та Повноважний посолЯпонії в Україні; Ярослав Кучер - національний лідер делегаціїУкраїни; Владислав Клочан - представник компанії Peak.

Підсумковіматеріали:

Українська молодь має нагоду створити нові містки співпраці усвіті завдяки програмі уряду Японії - заступник міністра 

Завдяки програмі уряду Японії "Корабель молодих лідерівсвіту" (Ship for world youth leaders program), що проходитиме з 16 січняпо 4 березня 2017 року в Японії, Новій Зеландії та Республіці Фіджі, молодіжнаделегація України матиме можливість налагодити нові контакти та створити новімістки співпраці з молоддю різних країн Європи і світу.

Про це заявив заступник міністра молоді та спорту УкраїниОлександр Ярема під час прес-конференції в Укрінформі.

“Так склалося, що фактично вчора було підписано указ пропроведення Року Японії в Україні, а сьогодні ми говоримо про те, як українськаделегація найближчим часом відбуде і братиме участь у цьому великому проекті,що триває вже багато років. 29 років він працює у форматі “Кораблі миру длямолодих лідерів”. Це дуже хороша нагода для української молоді налагодити новіконтакти, створити нові містки співпраці з молоддю різних країн Європи ісвіту”, - сказав Ярема.

За його словами, Європу цього року фактично представлятиме єдинакраїна - Україна, що з одного боку приємно, а з іншого - дуже відповідально.

“Для нас дуже важливо, і це принципова позиція Міністерства, -розвиток можливостей для молоді, проводити відбір максимально прозоро, тож мимали дуже багато етапів відбору і дуже багато ініціатив та бажаючих узятиучасть у конкурсі. Кожен робив відеопрезентацію, відбувалися і співбесіди, ітестування, і в результаті цих усіх відборів відібрано делегацію у складі 12осіб, де є 6 хлопців і 6 дівчат. Вони і представлятимуть Україну півтора місяцяна такому цікавому майданчику, яким є ця програма”, - зауваживвисокопосадовець.

Ярема також висловив переконання, що дуже важливим є те, що накораблі молодь з різних країн світу активно дискутуватиме про порядок денний усвіті. “Яким чином молодь може долучатися до вирішення цих глобальних проблем,висловлювати своє бачення і пропонувати урядам країн бачення, яким чиномвирішувати ці питання”, - наголосив він.

У свою чергу, заступник міністра молоді та спорту України зпитань європейської інтеграції Микола Мовчан нагадав, що торік під час візитуПрезидента України Петра Порошенка до Японії було підписано меморандум проспівробітництво між Міністерством молоді та спорту України та Міністерствомосвіти, культури, спорту, науки та технологій Японії у молодіжній сфері.

“Це перший такий документ, що встановлює рамки нашогоспівробітництва як у молодіжній сфері, так і у сфері фізичної культури таспорту. У рамках цього меморандуму у нас також буде багато цікавих двосторонніхзаходів”, - резюмував Мовчан.

Українська молодь візьме участь у японській програмі"Корабель молодих лідерів світу"

Молодіжна делегація України візьме участь у програмі урядуЯпонії "Корабель молодих лідерів світу" (Ship for world youth leadersprogram), яка пройде з 16 січня по 4 березня 2017 року в Японії, Новій Зеландіїта Республіці Фіджі.

Про це на прес-конференції в Укрінформі у четвер заявивНадзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

«Уперше за 29 років існування програми «Корабель молодих лідерівсвіту»  у цьому році участь у ній візьме українська молодіжна делегація.12 молодих українців зможуть поїхати і побачити, що відбувається під час цієїпрограми», - сказав Шігекі Сумі.

Посол зазначив, що ця програма направлена на поглибленняспівпраці молодіжних лідерів Японії та інших країн, на те, щоб вони моглизустрітися і «створити разом щось нове», на сприяння взаєморозумінню та дружбіміж молоддю різних країн світу, а також надасть можливість для молодих людейпоказати лідерство в різних сферах міжнародних відносин.

За його словами, загалом у програмі візьме участь близько 240молодих людей, з яких 120 - японці, а решта - представники інших країн, цьогороку і України. З 16 січня вони перебуватимуть в Японії впродовж 10 днів. Дляучасників програми буде огранізовано низку різноманітних лекцій, а такожпроживання в японських родинах. А з 29 січня по 3 березня пройде так званаморська тренінгова сесія, впродовж місяця молодь перебуватиме на кораблі вТихому океані.

Шігекі Сумі зазначив, що Україна була обрана однією з учасницьпрограми, оскільки цього року відзначається 25-та річниця встановленнядипломатичних відносин між двома країнами, а також 2017 рік в Україні за указомПрезидента визначено як рік Японії в Україні."

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-presshall/2153855-korabel-molodih-lideriv-svitu-z-ukraincami-na-bortu.html