Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України
+38 093 1003 044
+38 098 1003 044
+38 050 1003 044
Пн-Пт: 10:00-20:00 Сб-Вс: 10:00-18:00

Олімпійський урок 2016 у Києві

Символічно, що Олімпійський урок відбувся на головній спортивній арені країни - НСК «Олімпійський»  в День фізичної культури і спорту, 17 вересня.

Дванадцятий рік поспіль справжнє спортивне свято, яке має на меті гармонійне інтелектуальне та фізичне виховання молоді, популяризацію олімпійських цінностей, поширення знань про історію та досягнення олімпійського руху України, зібрало велику кількість шанувальників спорту та активного способу життя.

В урочистому відкритті взяли участь президент НОК України Сергій Бубка, віце-президенти НОК України Валерій Борзов та Володимир Бринзак, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Микола Величкович, віце-прем'єр міністр України В'ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, начальник управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської державної адміністрації Олексій Трофимов, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк. Своє відео звернення від імені всієї Паралімпійської збірної України учасникам заходу зі столиці Паравдімпіади-2016 Ріо-де-Жанейро передав президент Національного комітету спорту інвалідів Валерій Сушкевич.

Учасники та гості свята мали чудову можливість долучитися до олімпійської розминки, поспілкуватися з улюбленими спортсменами, взяти участь у численних майстер-класах, конкурсах, естафетах й вікторинах, які підготувала Олімпійська академія України і багатьох інших цікавинках.

Найголовнішим сюрпризом для учасників Олімпійського уроку став олімпійський квест, в рамках якого кожен учасник зміг випробувати свої сили в різних видах спорту й здобувши бали, обміняти їх на олімпійські подарунки на «Олімпійській ярмарці».