Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України
+38 093 1003 044
+38 098 1003 044
+38 050 1003 044
Пн-Пт: 10:00-20:00 Сб-Вс: 10:00-18:00

Увага! Товар в корзині не перераховується згідно акції! Перерахування здійснює менеджер peaksport.com.ua та повідомляє в телефонному режимі фінальну суму замовлення.

Новини Федерації зі змішаних єдиноборств ММА

Цього літа компанія PEAK стала офіційним партнером Федерації ММА змішані бойові єдиноборства. За цей час було проведено ряд турнірів і змагань, де наші друзі зайняли ряд призових місць.

 

Теймур Рагімов - вихованець Вахабжана Муратова (с / к "КЦС" м.Київ) переміг на міжнародному турнірі зі змішаних єдиноборств WLF E.P.I.C.- 6, який відбувся 20 серпня у Китаї.

За словами очевидців, Михайла Росохатого: .. "... Бій Теймура став без сумніву боєм вечора !!! -58кг Зазначу, що бійці пройшли всі відведений час 3 раунди по 5 хвилин Цей поєдинок більше нагадував боксерський матч, але в рукавичках для ММА , і в цьому матчі точнішим був Рагімов, раз по раз він пробивав китайця, який тримався дуже непохитно, чим заслужив велику повагу в очах усіх присутніх. А якщо врахувати що крім чудової техніки рук, наш Теймур ще показав жорстку роботу ніг, хоч і рідко але жорстко був лоукікамі, бив коліном з клінчу і провів кілька вдалих тейкдаунов то підсумок закономірний, перемога одностайними рішенням суддів. "

  

У Чернівцях 9-10 липня 2016 року в Центральному Парку культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченко (літній театр) відбувся турнір зі змішаних єдиноборств ММА ПАМ'ЯТІ Василишина Андрія, який загинув в зоні АТО при виконанні бойового завдання. Турнір був проведений спортивно-бійцівським клубом ММА «Тигр» (Грігорощук І.Д., Данко П.П.) під патронатом Чернівецької обласної федерації ММА (Чорней В. К.).

 

На урочистому відкритті турніру були присутні міністр молоді та спорту України Жданов І. О., депутат Верховної Ради України Бурбак Н. Ю., губернатор Чернівецької області Фіщук О. Г., перший заступник губернатора Чернівецької області Усик В. С. і Чернівецький міський голова Каспрук А.П., начальник відділу молоді та спорту Виговський Б.І., депутати обласної ради Любимський В.А., Заїц М.Д. і Чорней І.В. В якості головного судді був запрошений 1-й віце-президент Федерації змішаних єдиноборств ММА України Муратов В. А.

 

Участь в турнірі взяли представники клубів Чернівецькій, Харківській, Дніпропетровській, Київській, Житомирській, Запорізькій, Львівській, Чернігівській, Одеській та Волинської областей, а також спортсмени з Румунії. За звання кращого боролися сорок п'ять бійців з різних стилів бойового мистецтва. Серед них - Чемпіони України, Європи та світу, кандидати та майстри спорту. Призовий фонд турніру становив за I місце -. 25000 грн, За друге місце -. 15000 грн, За III місце - 7500 грн. Турнір 1000 відвідало близько глядачів. Також переможцям вручали сертифікати від компанії "PEAK".

 

З 23 по 25 вересня в місті Луцьк (Волинська обл.) Відбудеться Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА серед чоловіків. Переможці отримали подарункові сертифікати, а за найвидовищніший бій була введена спеціальна номінація від PEAK. 

 

20-21 жовтня 2016 року збірна команда України візьме участь в чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА, який пройде в м Санкт-Петербург (Росія). А в кінці листопада збірна відвідає Чемпіонат Світу в Китаї, г.Макао.

 

Бажаємо всім членам Федерації ММА змішаних бойових єдиноборств тільки перемог!