Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України
+38 093 1003 044
+38 098 1003 044
+38 050 1003 044
Пн-Пт: 10:00-20:00 Сб-Вс: 10:00-18:00

Увага! Товар в корзині не перераховується згідно акції! Перерахування здійснює менеджер peaksport.com.ua та повідомляє в телефонному режимі фінальну суму замовлення.

На вершину спортивного п'єдесталу

Партнери компанії PEAK SPORT - Федерація ММА Змішаних Єдиноборств України знову  на шляху до перемог!

 

Спеціально  до участі Збірної у Чемпіонаті світу компанія PEAK розробила унікальний дизайн та пошила одяг для змагань в Україні !

 

Костюм включає в себе  рашгард с довгим рукавом та шорти,  які сприяють циркуляції крові, збільшують м'язову працездатність і ефективність. Зроблений з тканин високої якості, костюм повністю задовольняє потребу бійців у підвищенному комфорті під час змагань та захищає вас від дрібних травм, таких як подряпини, садна і опіки, які можуть виникати від падіння на підлогу або від одягу супротивника. 

 

Збірна ММА Змішаних Єдиноборств України екіпірована спортивної, тренувальної та змагальної одягом компанії PEAK.

 

Незабаром форма з'явиться у продажу у фірмових магазинах PEAK та на сайті peaksport.com.ua!

 


Кропітливі 3 тижні роботи спортсменів на навчально-тренувальних зборах у Києві добігли кінця. Вже 26-27 листопада команда Збірної України буде підкорювати олімп першості  на Чемпіонат Світу зі змішаних єдиноборств,який відбудеться у Макао(Китай).


На міжнародній спортивній арені 7 бійців представлятимуть нашу країну:

 

61 кг - Орлов (Шаповал) Дмитро (Київ - МСМК)

66 кг - Велієв Ельнур (Київ - МСМК)

70 кг - Мавродієв Андрій (Миколаїв- МСМК)

77 кг - Бусел Руслан (Київ - МС)

84 кг - Гезалов Ідріс (Дніпро - МСМК)

93 кг -Мазенко Маким (Ірпінь - МС)

93+ кг - Ковальов Андрій (Миколаїв - МС)

 

Тренер Збірної України на ЧС - 2016 Олександр Дудочкін.

 

Головний тренер Збірної команди Вахабжан Муратов висловив подяку компанії PEAK за надану екіпіровку та запевнив у високій підготовці команди:

 

"Усі поставлені на зборах завдання виконані в повному обсязі.Спортсмени перебувають у відмінній фізичній формі, будемо сподіватися, що зменшення ваги не вплине на це .Вислювлюю подяку тренерам збірної: Олександру Дудочкіну, Олегу Шевченку, Геннадію Мурашковському за ефективну співпрацю.Оцінку нашої роботи дадуть квіліфіковані судді Чемпіонату Світу в Макао. На нього подали заявки учасники близько з 40 країн."