+38 093 1003 044
+38 098 1003 044
+38 050 1003 044
Пн-Пт: 10:00-20:00 Сб-Вс: 10:00-18:00

Увага! Товар в корзині не перераховується згідно акції! Перерахування здійснює менеджер peaksport.com.ua та повідомляє в телефонному режимі фінальну суму замовлення.

Підсумки Чемпіонату Світу 2016: дві срібні медалі

28 листопада збірна України зі змішаних єдиноборств ММА з двома срібними медалями повернулася з Чемпіонату Світу, який відбувся в м. Макао (Китай).

Срібні медалі Україні здобули Ельнур Велієв у ваговій категорії до 65,8 кг (спортивний клуб «КЦС Аурум», тренер Олександр Дудочкін) та Ідріс Гезалов у ваговій категорії до 84 кг(спортивний клуб "Pride", тренер  Андрій Неклеса).

Всього у чемпіонаті взяли участь 89 спортсмена з 23 країн Європи та Азії. Збірна України посіла 4 загальнокомандне місце.

У змаганнях взяла участь велика кількість сильних, добре підготовлених, перспективних бійців зі всього світу. Але наші спортсмени – Олександр Орлов (Шаповал), Ельнур ВелієвАндрій МавродієвРуслан Бусел, Ідріс ГезаловМаксим МазенкоАндрій Ковальов боролися на рівні і гідно виступили, показавши високий рівень майстерності.

Змагальна форма, пошита компанією PEAK для участі Збірної України зі змішаних єдиноборств ММА була пошита в Україні, за відгуками хлопців, була зручною та комфортною під час бою.

Нагадуємо, що незабаром буде представлена колекція змагального одягу , яку можна буде придбати у фірмових магазинах PEAK та на сайті.