Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України
+38 093 1003 044
+38 098 1003 044
+38 050 1003 044
Пн-Пт: 10:00-20:00 Сб-Вс: 10:00-18:00

Технології
GRADIENT SHELL

 


 

 

 

Градієнтна структура матеріалу верху застосовується в якості додаткової підтримки ступні під час вправ з високою інтенсивністю руху ніг, раптовими зупинками і різкими змінами руху стопи ноги. Під час інтенсивних занять спортом, ущільнена в ключових точках, структура верху взуття дозволяє повторювати анатомічну будову ступні і акуратно фіксує ступню у взутті.

 

GRADIENT DUAL

 


 

Технологія GRADIENT dual використовує два амортизаційних модуля (дві амортизаційні вставки) з різною щільністю матеріалів в підошві взуття. 

(1) Модулі потрібні для розподілу навантаження на склепіння стопи, пом'якшення поштовхів при ходьбі, бігу, стрибках. 

(2) Модуль R pad еластичний модуль розташований в передній частині ступні, здатний пружно розпластуватися під дією навантаження з подальшим набуттям первісної форми. Служить для прискореного старту при переміщенні ступні. 

Модуль S pad розташований в зоні п'яти служить для ударопоглинання при приземленні стопи, розподілу навантаження на п'яту, і забезпечує високий рівень амортизації при стрибку.

 

CUSHION-3

 


Композитний "каблук" складається з трьох вставок розташованих в зоні п'яти слугують для посилення опорної функції ступні.

3 елементи з різних матеріалів EVA, ESS і TPU створюють амортизуючу конструкцію яка забезпечує повний захист п'яти від ударних навантажень.

EVA - легкий матеріал, наповнений мікроскопічними бульбашками повітря створює еластичність і пружність. Зберігає свої властивості, що амортизують, як в холодну так і в жарку погоду (при низьких температурах). Необхідний для поглинання і розподілу ударних навантажень.

ESS - буфер - вставка для пом'якшення сили удару або поштовху, при зіткненні ступні з поверхнею.

TPU - Термополиуретан - матеріал з високою щільністю, завдяки чому з нього можна виготовляти підошви з глибоким протектором, що забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею. Застосовується в композитному каблуку для поліпшення зносостійкості підошви: опору деформацій, в тому числі порізів та проколів.


 

PEAK SURFACE 

 

 

Спеціально розроблений матеріал верху - поєднання біонічного дизайну і спеціальних матеріалів (одночасно еластичних і пружніх) знижують дискомфорт ноги при інтенсивному русі і забезпечують додаткову м'яку підтримку.

 

P-SUIT

 


 

 

 

 

P-SUIT внутрішня підкладка яка поєднана з матеріалом верху і шнурівкою, зроблена без швів. Повністю охоплює ступню і запобігає ковзанню стопи усередині взуття, забезпечуючи її щільну фіксацію.

 

TIE UP

 


 

 

 

Конструктивний елемент взуття забезпечує правильне положення стопи усередині кросівка і запобігає її ковзання. Такі фіксуючі елементи як липкі стрічки і верхні накладки, повторюють анатомічні контури стопи і об'єднують в одне ціле взуття і ступню. Використовується в дизайні баскетбольних кросівок.

 

P-ARMOR

 


 

 

 

Технологічне рішення підвищує зносостійкість взуття для тенісу та фітнесу. Додаткова вставка, що захищає пальці ніг і бічні поверхні стопи, збільшує тертя між взуттям і поверхнею землі, володіє вітро-і водовідштовхувальними властивостями

 

270 DYNAMIC TONGUE

 


 

 

Фіксуючий елемент для захисту зв'язок. У порівнянні зі звичайним язичком для взуття, 270 динамічний язичок щільно обгортає і краще охоплює щиколотку через свою більшу площу, а також запобігає розтягненням / розривам зв'язок гомілковостопного суглоба. Розтягування гомілковостопного суглоба є найбільш поширеною спортивною травмою, в результаті підвертання ноги або великого навантаження на стопу - вимагає в середньому від декількох днів до 6 тижнів для загоєння.

 

COOLFREE

 


 

 

Вентиляційний елемент у взутті для фітнесу. Матеріал, з якого виконані вставки має дихаючу структуру для зниження температури у взутті навіть в самих жарких погодних умовах. Вентиляційні елементи відводять вологу від шкіри разом з надлишковим теплом, забезпечуючи приплив холодного повітря в ті зони взуття, де це необхідно.

 

P-WARM

 


 

 

 

Теплоізоляційний шар, який використовується в утепленому взутті для фітнесу і для повсякденного носіння,  утримує тепло всередині взуття, при цьому не затримує вологу на шкірі ступні.

Дозволяє зберігати тепло при температурі повітря до -3 С (як варіант в холодну погоду).

 

P-MOTIVE

 


 

 

Проміжна підошва зроблена з високоеластичного матеріалу, виробленого за допомогою технологій спінювання. P-MOTIVE - м'який і легкий матеріал з відмінними амортизаційними і пружинячими властивостями, який має на 45% більше пружні властивості ніж традиційна підошва. Крім пружинячих властивостей, даний матеріал володіє довговічністю і компресійною стійкістю (зберігає свою еластичність після тривалих навантажень).

 

 

MULTI-CORE

 


 

 

Multi-Сore технологія проміжної підошви, що складається з пом'якшуючих пластин, розташованих по всій довжині взуття, що забезпечує надчутливу амортизацію.

Принцип роботи Multi-core: пом'якшувальні пластини, стискаються під час удару і рівномірно розподіляють ударне навантаження, після чого пластини миттєво повертаються до первісної форми, тим самим посилюючи відштовхування. Так само пластини при відштовхуванні повертають частину накопиченої в процесі амортизації енергії і зберігають зусилля спортсмена.

 

TENACITY UNIT

 


 

 

 

Пластини, виконані із надміцного пластику, розташовані під склепінням стопи. Забезпечують стійкість і збільшують підтримку стопи при агресивних стрибках, запобігають травми пов'язані зі скручуванням стопи під час перекату, і забезпечують стійкість і значно полегшують вагу взуття за рахунок використання легкого матеріалу, який замінює гумову підошву.

 

PEAK STA

 


 

 

Це технологія захисту, яка використовується в баскетбольному взутті, тенісному взутті та в іншому спортивному взутті зі збільшеними бічними рухами для кращої стійкості. Підтримує ногу під час бокового руху, щоб зменшити травму ноги під час вправ з високою інтенсивністю.

 

EASY FLEX

 


 

 

Завдяки оновленій формулі значно підвищується зносостійкість використовуваної гуми. Тому її можна легко адаптувати до покриття підлоги в залі або бетонної підлоги на вулиці, що дозволяє уникнути короткого терміну служби спортивного взуття, оскільки підошва швидко зношується.

 

I-SOLE

 


 

 

 

Вага спортивного взуття в значній мірі залежить від гумової підошви. Оновлена ​​формула гумового матеріалу і застосована технологія піни, значно знизить вагу підошви, тим самим зменшить навантаження на ноги під час занять спортом.

 

PEAK OUTDOOR RB

 


 

 

 

Після поновлення формули гуми, значно підвищилася зносостійкість виробу, а також покращилося зчеплення з різного роду поверхнею.

 

LIGHT RB

 


 

 

 

 

Вага спортивного взуття в значній мірі залежить від гумової підошви. Оновлена ​​формула гумового матеріалу і застосована технологія піни, значно знизить вагу підошви, тим самим зменшить навантаження на ноги під час занять спортом.

 

PEAK REVOLVE

 


 

 

 

PEAK REVOLVE - кругла точка обертання, розташована у внутрішній ділянці носка взуття, яка забезпечує швидкий розворот навколо своєї осі, підвищуючи маневреність спортсмена при зміні руху і кругових обертаннях. Використовується в категорії фітнес, а також в ігрових видах спорту: теніс, баскетбол, волейбол, міні футбол, футзал.

 

PEAK ULTRA GRIP

 


 

 

 

PEAK ULTRA GRIP - це матеріал підметки, зроблений на підставі поліпшеного термополіуретану замість традиційної гуми, дозволяє збільшити гнучкість підошви і значно знизити вагу взуття.

Завдяки конструкції зовнішньої підошви у вигляді мікрошипів, забезпечує відмінне зчеплення на слизькій поверхні і складним рельєфом пересічній місцевості. Дана технологія використовується в біговому взутті професійного рівня (в бігових марафонах).