Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України
+38 093 1003 044
+38 098 1003 044
+38 050 1003 044
Пн-Пт: 10:00-20:00 Сб-Вс: 10:00-18:00

Проводи Олімпійської команди України 2018 р.

    Вчора, 23 січня, під час урочистої церемонії проводів Олімпійської збірної команди України на XXIII зимові Олімпійські ігри 2018 року в  Пхьончхані  в Національній філармонії України відбулась презентація Олімпійської екіпіровки від  «PEAK».
Окрім  української збірної «PEAK» є спонсором  та  екіпірувальником  ще  13 національних  олімпійських  збірних.  На  Ігри в Пхьончхані екіпіровку «PEAK»  можна  буде побачити також на збірних таких країн як Словенія, Нова Зеландія, Бразилія, Румунія та Ісландія.
    Контракт НОК України з компанією PEAK Sport розрахований до 2020 року. Відповідно до нього передбачений широкий спектр безкоштовного забезпечення Олімпійських команд України – дорослої, юнацької та дитячої - різних вікових груп повним комплектом екіпіровки, зокрема, на зимові і літні Олімпійські ігри, Юнацькі Олімпійські ігри, Європейські ігри та Європейські юнацькі олімпійські фестивалі. Загалом контрактом передбачено екіпірування Олімпійських команд на 14 провідних міжнародних форуми, а загальна вартість безкоштовно наданої екіпіровки становить понад 250 млн. грн.    Дизайн олімпійської колекції на зимові Ігри-2018 був розроблений у тісній співпраці представництва компанії «PEAK» в Україні з Національним Олімпійським комітетом з урахуванням побажань провідних атлетів. При виробництві екіпірування використані сучасні матеріали й передові технології компанії «PEAK». Новий принт зимової Олімпійської колекції-2018 – «Золоте колосся» є абстрактним відображенням національного символу України – жовтого пшеничного поля на блакитному тлі – символу родючості та багатства нашої рідної землі. Хвилі тонких стрічок з колосся, ритмічно вплетених в форму, надають відчуття легкої та витонченої ручної праці ніби то вишиті золотими нитками. Ретельно підібрані тканини та конструктивно продумані  моделі  спортивного одягу на рівні з візуальним оформленням олімпійської форми не тільки забезпечать комфорт та впевненість, а й підвищать патріотичний дух та волю до перемоги наших спортсменів під час змагань.
    Кожен  член  збірної  команди України на XXIII зимові Олімпійські ігри отримує понад 50 найменувань спортивного екіпірування, яке призначене як для парадного так і повсякденного носіння, серед якого:

- Урочистий костюм для виходу на церемонію відкриття Олімпіських ігор, який складається з вовняного жакету та штанів, сорочки з вишитим принтом, в'язаного светру, стильної парки та взуття
- Костюм для нагороджень (олімпійка та штани) з утепленого, вітрозахисного матеріалу
- Костюм для тренувань (олімпійка та штани) з еластичного, теплого матеріалу
- Зимовий теплий лижний костюм (куртка та штани) для прогулянок та активного відпочинку
- Толстовка та штани з утепленого флісом бавовняного матеріалу
- Куртка пухова з капюшоном
- Зручний та стильний жилет
- Теплі флісові кофти
- Різні бавовняні футболки з короткими та довгими рукавами для повсякденного використання
- Футболки та лосіни з синтетичного матеріалу для комфортних тренувань
- Шапки, кепки, шкарпетки, рушник
- Велика валіза для подорожі, сумка для тренувань, місткий рюкзак та компактна сумочка
- Взуття зимове для прогулянок, кросівки повсякденні та для тренувань.


Під час показу у ролі моделей виступили майбутні учасники найголовніших стартів чотириріччя - срібні призери I зимових Юнацьких Олімпійських ігор, члени Олімпійської збірної кломанди-2018 фігуристи Олександра НАЗАРОВА і Максим НІКІТІН, а також чемпіони та призери літніх Олімпійських ігор: Наталія ДОБРИНСЬКА (легка атлетика), Юрій ЧЕБАН (веслування на каное), Олена ПЕТРОВА (біатлон), Денис БЕРИНЧИК (бокс), Ольга САЛАДУХА (легка атлетика), чемпіонки Юнацьких Олімпійських ігор Юлія ЛЕВЧЕНКО (легка атлетика) і Дарина ЗЕВІНА (плавання), учасники зимових Ігор Андрій ДЕРИЗЕМЛЯ (біатлон), Дмитро МИЦАК (гірськолижний спорт), чемпіонка Європи з дзюдо Дар’я БІЛОДІД та представники ФК «Маестро» вокаліст гурту «Танок на Майдані Конго» ФОЗЗІ, ведучі та шоумени Андрій ДЖЕДЖУЛА та Олександр ПЕДАН.