тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

У Києві пройшов дитячий міжнародний турнір за участю нового посла Республіки Корея в Україні

Починаючи з 2015 року, в Україні щороку проходять турніри з тхеквондо у віковій групі від 6 до 14 років. Стародавнє бойове мистецтво розвивалося понад 2000 років, це не тільки вивчення методів і прийомів самооборони, це духовний розвиток особистості молодих спортсменів.

У цьому році наша компанія Peak - офіційний постачальник екіпіровки Олімпійської збірної України, стала партнером міжнародного дитячого турніру з тхеквондо «Кубок посла Республіки Корея в Україні» за участю нового посла Республіки Корея в Україні Квон Кі Чана. Для переможців ми приготували цінні призи та подарунки, серед них були сумки з Олімпійської колекції, які особливо порадували юних чемпіонів.

Тхеквондо набирає величезну популярність у всьому світі. Корейське бойове мистецтво стало олімпійським видом спорту. Прибувши в Україну вперше, посол Квон Кі Чан зазначив, що йому дуже приємно, що національне бойове мистецтво Кореї так популярно в Україні і підростаюче покоління настільки захоплено ним і показує дійсно чудові результати. У своєму інтерв'ю він зазначив: "Я вважаю, що тхеквондо - це міст між Україною та Кореєю в області культури і спорту. До того ж, бойове мистецтво символізує патріотизм. "

У турнірі взяли участь понад 200 молодих спортсменів з 10 областей України та представники Федерації тхеквондо Вірменії (вікові категорії від 6 до 14 років).

52 щасливих юних спортсмени отримали золоті медалі, 52 срібних і 56 бронзових медалей. Перше місце з 16 команд здобув спортивний клуб г. Киев "Юніор", друге - Харківський клуб КДЮСШХТЗ і третє місце - ДЮСШ с. Кривче Тернопільської області.


Ці змагання - великий крок у спортивній кар'єрі юних хлопців і дівчат. Щорічна традиція проведення турніру - можливість виховувати справедливу, стійку, витривалу та сильну духом націю, яка в майбутньому буде прославляти нашу країну на олімпійських іграх.

Цього року захід відбувся за підтримки генерального партнера - групи компаній MTI, інноваційного партнера Самсунг Україна, офіційного партнера - Інтертоп. І ми пишаємося, що в цьому році наша компанія PEAK стала партнером цієї чудової події і бажаємо підростаючим зіркам нових перемог, здоров'я, сили і мудрості.

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​