fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Інструкторам / тренерам і менеджменту спортивних клубів

Peak Sport Україна пропонує інструкторам і тренерам спортивних клубів спеціальні знижки на постійні дрібно-гуртові замовлення або програму лояльності для тренерів. Ви зможете вигідно продавати товари своїм учням прямо в спортзалах за такими ж цінами, як у нас на сайті і заробляти на цьому. Надішліть інформацію про себе і / або своєму клубові на e-mail: sales@peaksport.net.ua і ми запропонуємо вам комфортні умови співпраці.

​​​​​​​

Спортивним федераціям і асоціаціям

Вас цікавить форма для командних видів спорту для екіпіровки спортивних команд і клубів? Ми пропонуємо готову форму для футболу, баскетболу, футзалу.

Додатково Ви можете замовити форму в нашому каталозі. Ми не тримаємо продукцію на складі, а працюємо за попередньою заявкою, в якій Ви обумовлюєте всі свої побажання і можете замовити екіпіровку для команди єдиного дизайну в корпоративних кольорах з нанесенням номерів, логотипів, прізвищ, командної і національної символіки. Термін поставки з Китаю 30-45 календарних днів. Мінімальне замовлення 50 комплектів.

Пошиття форми. Ви можете замовити у нас виготовлення екіпіровки для командних видів спорту з нанесенням на кожен комплект прізвища гравця, емблем ігрового клубу, логотипу та номерів. Форма Готується з оригінальних тканин і аксесуарів Peak на українських фабриках-контракторах. Нанесення зображень на форму ми виконуємо найсучаснішими методами на власному обладнанні. Надається послуга доставки замовлення по Києву і в регіони України.

У комплект форми входить тільки текстиль (футболки, поло, шорти, штани, лосини). Захисне устаткування, наколінники, воротарський захист не входять у вартість комплекту. Мінімальне замовлення на пошиття форми для командних видів спорту від 10 одиниць. Термін виготовлення від 15 робочих днів.

Для уболівальників і групи підтримки вашої команди замовте футболки, бейсболки, сумки, рюкзаки, шарфи, прапори, прапорці, вимпели, оригінальну сувенірну і подарункову продукцію з логотипом клубу

Якщо у Вас є, що запит на придбання або виготовлення форми пишіть на e-mail: sales@peaksport.net.ua


Оптовим покупцям

Більшість товарів, представлених на нашому сайті, Ви можете купувати оптом, отримуючи постійну знижку, за індивідуальною домовленістю. Оптові замовлення приймаються за 7-30 - місяць до поставки партії за умови 100% оплати. Якщо у Вас є запит на придбання або виготовлення форми на e-mail: sales@peaksport.net.ua


Франчайзерам

Якщо Ви живете в містах-мільйонниках і у вас є приміщення площею не менше 200 кв.м., яке Ви хочете ефективно використовувати, ми можемо запропонувати Вам співпрацю у франчайзинговому форматі.

Ми допоможемо Вам розрахувати економічну привабливість і оцінити потенційну торгову точку, розробити дизайн-проект і індивідуальний медіаплан, підібрати персонал і навчити майбутніх працівників роздрібного магазину. Оскільки ми зацікавлені в зростанні торгової мережі Peak в Україні і в швидкому запуску і розвитку вашої торгової точки ми надаємо всю перераховану вище допомогу безкоштовно.

Надішліть нам інформацію про себе і про своє помешкання на e-mail: sales@peaksport.net.ua і ми зв'яжемося з вами для обговорення умов співпраці в форматі франчайзингу.


Рекламним агентствам, партнерськими програмами

Якщо Ви хочете запропонувати співпрацю в сфері реклами, просування або партнерських програм - надсилайте комерційні пропозиції на

e-mail: sales@peaksport.net.ua​​​​​​​