fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Оптовим покупцям, спортивним федераціям та асоціаціям:

Більшість товарів, представлених на нашому сайті, Ви можете придбати оптом (від 20-ти одиниць), отримавши знижку, за індивідуальною домовленістю.

Якщо вас цікавить форма для командних видів спорту для екіпіровки спортивних команд і клубів - ми пропонуємо готову форму для футболу, баскетболу, футзалу. Також  для вашої команди можемо підібрати спортивну олімпійську екіпіровку в національних кольорах.

Якщо у Вас є запит на придбання товару на сайті оптом Ви можете звернутися:

тел: +38 (093) 100-3044

e-mail: sales@peaksport.com.ua


Інструкторам / тренерам та менеджменту спортивних клубів:

Peak Sport Україна пропонує інструкторам і тренерам спортивних клубів спеціальні знижки на постійні дрібно-гуртові замовлення або програму лояльності для тренерів. Ви зможете вигідно продавати товари своїм учням прямо в спортзалах за такими ж цінами, як у нас на сайті і заробляти на цьому. Надішліть інформацію про себе і / або своєму клубові на e-mail: sales@peaksport.net.ua і ми запропонуємо вам комфортні умови співпраці.


Індивідуальний пошив:

Ми пропонуємо розробку та виробництво спортивного одягу за індивідуальним замовленням. Замовити форму ви можете за вашим особистим дизайном, ексклюзивними принтами, фірмовими логотипами Вашої команди чи спортивної організації.

В асортименті представлене різне спортивне екіпірування від купальників до гірськолижних костюмів. Додатково можемо екіпірувати взуттям, головними уборами  (шапки, бейсболки), аксесуарами (сумки, рюкзаки), спортивним інвентарем,  сувенірною та подарунковою атрибутикою (шарфи, прапори, прапорці і т.д.) з логотипом клубу.

Можливе замовлення дрібним та великим оптом.

З усіх питань індивідуального пошиття звертайтесь за телефоном:

sales@peaksport.com.ua

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​