тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

​​​​​​​

З баскетболом в серці: як з'явився одяг і взуття для занять спортом

Історія компанії Peak Sport почалася в далекому 1989 році, коли в магазинах з'явилася перша пара кросівок, випущена під цим брендом. Тоді основним напрямком компанія вибрала виробництво спортивного одягу і ​взуття для баскетболу.​ Зараз в наших магазинах доступний великий вибір одягу та взуття для занять спортом і на кожен день.

​​​​​​​Щороку колекції поповнюються якісною та доступною футбольною і баскетбольною формою,​ взуттям, аксесуарами, м'ячами і шкарпетками для баскетболу.​ У нас можна купити чоловічу і жіночу баскетбольну форму. Якість і технологічність взуття і одягу Peak

​​​​​​​

​​​​​​​

Sport не поступаються провідним спортивним брендам, але ціни порадують будь-якого покупця. Одягу і взуттю Peak стали віддавати перевагу навіть відомі "зірки" спорту.

Уже з 2005 року компанія почала співпрацювати з командами і гравцями NBA і FIBA. У різні роки бренд представляли Рон Артест, Дікем Мутомбо, Саша Вуячич, Ендрю Бонум, Карл Лендрі, Кіль Лорі, Мікаель Петру, Джейсон Річардсон. А також легендарні баскетболісти Джейсон Кідд (в 2011), Шейн Баттьє (2012-2013) і Дуайт Ховард (2015-2019) стали чемпіонами NBA, маючи діючий контракт з PEAK. Вже з 2012 року PEAK виступає як спонсор відразу семи олімпійських збірних на Олімпіаді в Лондоні.

​​​​​​​

​​​​​​​

Сьогодні компанія Peak відома у всьому світі. ​Спортивне взуття ​та одяг бренду представлені в 70 країнах. 15 олімпійських збірних і 16 спортивних федерацій надають перевагу спортивній формі цього бренду. PEAK представляють такі "зірки" світового баскетболу (NBA), як Мілош Теодосич, Тоні Паркер, Джордж Хілл, Меттью Деллаведова, Лу Вільямс. Компанія співпрацює з футбольними асоціаціями і тенісистами світового масштабу, а також з 30 гравцями WTA. З 2015 року компанія Peak Sport стала офіційним постачальником спортивного екіпірування для Української Олімпійської збірної.

Слоган компанії Peak Sport - "I can play" - відображає філософію бренду. Спортивний одяг ​і взуття для всіх, від любителів до професійних спортсменів. Зі спортивною формою Peak грати зможуть усі! Перемагаймо разом!

​​​​​​​​​​​​​​