fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

5 легких способів рухатися впродовж дня

Вже в підлітковому віці 80% людей страждають від браку фізичної активності. Серед дорослих кожен четвертий недостатньо рухається впродовж дня. Якщо ваша робота пов’язана з тривалим сидінням, або ви навчаєтеся в школі чи університеті та не відвідуєте жодних спортивних секцій, пропонуємо дотримуватися простих порад, які допоможуть додати трохи руху до вашої рутини, а також підвищать імунну систему, пришвидшать метаболізм та запобіжать низці хвороб.

Перше правило здорового способу життя — якісний сон, «чисте» харчування та зручний одяг для прогулянок пішки. В інтернет-магазині PEAK Sport представлена широка лінійка спортивних товарів, серед яких куртки чоловічі та жіночі, а також лосіни, футболки та взуття.

Фізична активність: скільки треба рухатися дитині й дорослому

1. Дітям та підліткам у віці 5‒17 років рекомендовано приділяти фізичній активності не менше 60 хвилин на день.

2. Людям у віці 18‒64 років рекомендують приділяти фізичній активності помірної інтенсивності не менше 150 хвилин на тиждень або фізичної активності високої інтенсивності не менше 75 хвилин на тиждень.

3. Дорослі у віці 65 років й старші: рекомендований час фізичної активності помірної інтенсивності складає від 150 хвилин на тиждень або високоінтенсивної фізичної активності не менш як 75 хвилин на тиждень.

Дані орієнтовні та мають рекомендований характер. Якщо ви не маєте можливості тренуватися в інтенсивному режимі, обирайте неквапливі прогулянки на свіжому повітрі, одягаючи толстовку чи будь-який інший одяг залежно від погоди у своєму регіоні.

Ризики, пов’язані з браком фізичної активності

Регулярна фізична активність:

● покращує стан мускулатури та кісток;

● знижує ризик розвитку гіпертонії, ішемічної хвороби серця, інсульту та діабету;

● запобігає розвитку депресії;

● нормалізує сон, покращує його глибину та бореться з безсонням;

● запобігає хронічній втомі та підвищує якість енергії упродовж дня;

● підтримує в нормі обмін речовин та нормальну вагу.​​​​​​​

Недостатня фізична активність — один з основних факторів ризику смерті в світі. Неважливо, що ви обираєте — спортивну ходьбу, їзду на велосипеді, біг, силові навантаження в залі чи просто прибирання — будь-яка фізична активність робить вас здоровішими та підвищує якість життя. Стильні чоловічі кросівки та жіночі моделі PEAK підійдуть для активного способу життя та підштовхнуть до інтеграції у ваше життя спорту! Просто спробуйте: амортизаційні та вентиляційні властивості забезпечать надійні тренування в залі, біг та додадуть комфорту звичайним прогулянкам.

Легкі способи рухатися більше

Знайти час для комплексу вправ вдається не щодня — особливо в умовах робочого тижня. Отож «зайнятися собою» можна між щоденними справами, виконуючи дуже прості, але ефективні дії. Ось 5 простих порад, які збільшать денну фізичну активність:

1. Відмовтеся від користування ліфтом. Замість того, щоб укотре натиснути на кнопку виклику ліфта, пройдіться по сходах пішки. Це зміцнить серце, м’язи ніг та сідниць та допоможе підтримувати вагу. За 10 хвилин підйому по сходах можна спалити понад 100 Ккал.

2. Частіше прибирайте. Прибирання може почати подобатися, якщо ставитися до нього не як до рутинної справи, а як до тренування. До того ж це непогане кардіонавантаження — миття підлоги спалює близько 240 Ккал на годину, вікон — до 167 Ккал, а під час очищення килимів пилотягом витрачається до 190 Ккал на годину.

3. Рухайтесь після кожного прийому їжі. Це ефективний спосіб пришвидшити обмін речовин та покращити травлення після трапези.

4. Відмовтеся від громадського транспорту — чи принаймні почніть ходити пішки більше. У негоду пам’ятайте про теплий одяг: легка вітровка захистить від переохолодження, коли ви виходитимете з теплого офісу на вулицю восени чи навесні. 

5. Додайте в свій розклад короткі тренування вдома. Нам не завжди вдається виділити на тренування годину — але навіть 15 хвилин навантажень середньої інтенсивності допоможуть зміцнити м’язи спини, кору, рук, ніг та сідниць.

Купити жилет жіночий та інші спортивні товари можна в інтернет-магазині спортивого одягу PEAK. Нехай ці прості поради в поєднанні зі зручним та технологічним одягом покращать ваше самопочуття та допоможуть підтримувати міцність здоров’я та естетичність фігури.