fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

5 способів відрізнити підробку від оригіналу

Розбираємося, як відрізнити оригінальне взуття від підробки, де купити оригінал та

навіщо купувати брендове взуття.

За брендовим спортивним взуттям жіночим або чоловічим ми йдемо у фірмовий магазин. Проте навіть купівля в бутіку не завжди гарантує оригінальності продукції. Як не розчаруватися в якості придбаної пари? Розібрали головні лайфхаки у статті.

Як відрізнити оригінал від підробки

Розпізнати несправжність взуття допоможе увага до деталей. У роздрібному магазині можна порівняти зображення з сайту та пару на полиці. Має викликати сумніви занизька ціна. Вартість брендових черевиків у магазині не може бути нижчою, аніж зазначена на офіційному веб-сайті.

У визначенні оригіналу також грає велику роль упакування. Не рекомендуємо купувати товари з вітрини, до яких вам не пропонують коробки. Сліди клею на взутті неприпустимі, по них, а також по неохайних нитках чи стежках можна визначити підробку.

​​​​​​​

Фірмове взуття містить серійний номер моделі та інформацію про пару взуття. Порівняйте зазначений номер даних на упакуванні та на самих черевиках — на внутрішньому боці ближче до п'яти або на наліпці на підошві.

Купуючи оригінальну брендову продукцію, запитайте про сертифікат якості та підтвердження оригінальності товару. Відсутність таких у продавця переважно свідчить про підробку.

Вибрати та придбати утеплені кросівки чи літні моделі для жінок і чоловіків можна як у точках продажу товарів PEAK Sport, так і на сайті. Правильно визначити свій розмір, а також вибрати модель і фасон допомагають кваліфікаційні менеджери.

Чек-лист: що перевірити перед купівлею

1. Маркування на коробці та артикул. Великі виробники додають до товару водяний знак, унікальний номер пари взуття, голограму чи артикул. Вказаний на коробці артикул можна ввести в пошуковий рядок браузера. Якщо ви переглядаєте оригінал, у результатах пошуку знайдете багато сторінок з цією парою взуття.

2. Підошва взуття. Обов'язково подивіться фото на сайті, щоб дізнатися фірмовий візерунок бренду. Дізнайтеся, чи є якісь особливості у виготовленні устілок. Наприклад, зимове спортивне взуття чоловіче та жіночі моделі PEAK містять устілку з активованим вугіллям, що усуває неприємний запах.

3. Країна-виробник. Подивіться на офіційному сайті бренду, де виготовляється їхнє взуття чи конкретна обрана пара. Країна-виробник, вказана на веб-сайті, має збігатися з даними на коробці.

4. Запах. Оригінальне взуття не матиме хімічного або іншого різкого запаху.

5. Розмірна сітка. Оригінальне спортивне взуття має широкий розмірний ряд. Підробки шиють переважно лише ходових розмірів, у середньому до 39 розміру для жінок та до 42 для чоловічих моделей.

Де купити оригінальне спортивне взуття

Кросівки для дітей та моделі фірмового взуття для дорослих, виготовлене за останніми технологіями спортивного екіпірування, можна придбати на сайті PEAK. Наші переваги:

• Доставка по Україні.

• Гарантія якості продукції.

• Широка мережа точок продажу

• Програма лояльності — накопичуйте бонуси та витрачайте їх на якісні мокасини чи інше оригінальне взуття. Детальніше про програму лояльності за посиланням.

• Зручність оплати — готівкою та банківськими картками.

Брендове взуття відрізняє від не оригіналу передусім висока якість, зносостійкість та статусність. Його носіння покращує самооцінку та виховує почуття стилю.

​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​