Білі кросівки вже стали класикою. Це зручне та універсальне взуття доповнює будь-який образ і підходить майже до всього одягу: спортивних і повсякденних штанів, джинсів, шортів, суконь, спідниць та сарафанів. Виробники пропонують кілька видів матеріалів для верху білих кросівок. Це може бути:
синтетична сітка, автономно або в поєднанні зі шкірою, шкірзамінником та іншими синтетичними матеріалами;
1. шкірозамінник;
2. натуральна шкіра.
Купити кросівки чоловічі з верхом з сітки з різними комбінаціями чудово «дихають», а сітчасті моделі з мембраною до того ж не пропускають воду.
Кросівки зі шкірозамінника також добре тримають воду, перфоровані дозволяють шкірі ніг «дихати» й видаляють зайву вологу. Це один із найбільш недорогих видів спортивного взуття. Шкіряні кросівки найякісніші, їм притаманна висока зносостійкість, але вони найдорожчі та найскладніші в догляді.
Консультанти компанії Peak Sport підготували корисні поради, які допоможуть вам у догляді за білим спортивним взуттям. Перш за все, шкіряні кросівки захищайте відразу, тільки-но дістали з коробки.
Щоб вони зберігали білий колір і привабливий зовнішній вигляд тривалий час, нанесіть на взуття вологозахисний поживний склад. Це спеціальні креми, пінки та спреї, якими особливо не варто нехтувати перед виходом у дощову й снігову погоду.
Зберігайте взуття в спеціальних коробках. Вологість, пил і мікроскопічні частинки сажі осідають на взуття, накопичуються у швах і тріщинах та негативно позначаються на її зовнішньому вигляді.
Для чищення всіх видів матеріалів кросівок використовуйте очисник на водній основі. Він менш агресивний, ніж засоби на базі хімічних розчинників. За відсутності готових засобів змішайте трохи харчової соди, зубної пасти й теплої води. Легкими рухами почистьте біле взуття зубною щіткою з цим складом, потім протріть вологою серветкою. Користуйтеся таким засобом тільки в рідких випадках.
Поширена помилка: що сильніше ви чистите взуття, то воно буде чистішим. Агресивне очищення може надати кросівкам зношеного вигляду, особливо сітчастому й парусиновому взуттю. Візьміть щітку для взуття із середньою щетиною або стару зубну щітку й почистьте пару легкими м’якими рухами.
Якщо запропоновані способи не допомагають усунути забруднення, зверніться в хімчистку. І чи не головне правило: очищайте біле спортивне взуття регулярно. Особливо це стосується прогулянкових кросівок, які ви використовуєте частіше ніж двічі на тиждень. Так, бруд і плями не накопичуватимуться, а поверхня взуття легко очищатиметься.
Забруднення з підошов можна відмивати будь-якими мийними засобами крім абразивних і занадто агресивних. Добре змивайте всі засоби. І наостанок: не бійтеся купувати світлі жіночі кросівки. Практично будь-яка пляма може бути виправлена, якщо правильно й своєчасно доглядати за купленою парою.