Бруд, пил, сніг та реагенти — які тільки причини ми не знаходили, аби поставити хрест на купівлі спортивного чоловічого взуття та жіночих моделях світлих відтінків! Не відмовляйте собі у задоволенні — для того, щоб зберегти пару білою, потрібно лише дотримуватися декількох простих порад. Яких саме, розповідаємо в статті.
Ви тільки вийшли з магазину взуття, а «вивести пару у світ» хочеться відразу ж? Виконайте кілька нескладних операцій, якій заощадять кошти на подальші чистки та догляд.
Головна пігулка допомоги для білого взуття в дощовий сезон — захист від вологи. Його можна придбати в спеціалізованих магазинах, де продається взуття чи здійснюється його ремонт. Для білих кросівок зі шкіри підійде майже будь-який засіб. Для взуття з нубуку чи текстилю слід вибирати пропитку зі спеціальною відміткою, яка вказує, що засіб підійде для такого матеріалу. Засіб слід обирати прозорого відтінку.
Ознайомтеся з інструкцією: деякі спреї чи креми можна наносити безпосередньо перед виходом, а деяким потрібно висохнути впродовж 15–30 хвилин. Оновлюйте пропитку, якщо довго перебуваєте в парі — термін дії вологовідштовхувальних засобів обмежений.
Заведіть для догляду за взуттям суху серветку з мікрофібри та протирайте взуття після приходу з вулиці. Такий «інструмент» легко видалить з матеріалу кросівок пил, бруд та сіль. Замша та нубук вимагають також спеціальної щітки.
Якщо ви гуляли в мокру погоду, залишіть взуття після прогулянки в розстібнутому стані. Не рекомендуємо сушити його біля радіатора — це може призвести до деформації форми та пошкодження текстури матеріалу.
Купуючи жіночі кросівки в інтернет-магазині PEAK Sport, ви отримуєте детальну консультацію щодо вибору взуття, визначення розміру, а також інструкцію щодо догляду за обраною парою.
Стається, взуття втрачає початковий вигляд. Може здатися, що таку пару вже не врятувати — проте ні. У професійних хімчистках здійснюють делікатний догляд ефективними препаратами, що повертають чистоту та свіжість кросівкам та іншому взуттю
Спеціалісти PEAK Ukraine не радять прати взуття у машинці. Тільки деякі матеріали дозволяють ліквідувати бруд та усунути неприємний запах у барабані — це текстиль та м’які штучні матеріали. Навіть у такому випадку встановлюйте делікатний режим чи спеціально пристосовані для очищення спортивного взуття функції.
Шкіру та екошкіру слід чистити ледь вологою ганчіркою. Будь-які забруднення з білих кросівок жіночих з комбінованих матеріалів, де присутні замша чи нубук, потрібно ліквідовувати м’якою ганчіркою з мильним розчином. Також із використанням спеціальної щітки з чергуванням жорстких металевих і м’яких гумових ворсинок.
Якщо ви чистите взуття вдома, пам’ятайте також про правила сушки — у протилежному випадку пара може деформуватися, потріскатися та набути неестетичного вигляду. Ретельно набийте папером (не газетним!) внутрішній простір кросівка. Для черевиків із високими халявами використовуйте також картонні циліндри. Залишайте взуття висихати в природній спосіб або використовуйте спеціальні сушарки. Опісля обробіть пару засобом в залежності від матеріалу верху.
Шкарпетки короткі та надійне взуття, виготовлене з використанням інноваційних технологій, шукайте на сайті PEAK.