fb_pixel

Контакти

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України 2015 - 2023

​​​​​​​

‌Усі «за» й «проти» вечірніх тренувань

Коли краще тренуватися: у ранковий або вечірній час? Пояснюємо з точки зору фізіологічних процесів, які відбуваються в нашому організмі в різний період доби, і як вони впливають на ефективність тренувань.

Якщо ви займаєтеся спортом, тоді, напевно, бодай раз чули суперечки про те, у який час доби ефективність тренувань найвища. Однозначної відповіді, коли краще тренуватися, немає — оптимальний час для занять спортом залежить від індивідуальних особливостей організму, режиму дня та цілі, якої ви прагнете.

Спортивний костюм чоловічий, а також одяг, взуття та аксесуари для жінок представлені онлайн та у фізичних магазинах PEAK Sport. Ми регулярно розробляємо екіпірування для учасників Олімпійських ігор, а також тестуємо новинки для спортсменів, щоб надавати доступ до високоякісних моделей новачкам та професійним спортсменам!

‌Оптимальний час занять спортом для нарощування м’язів

Американські вчені з Вільямсбургу провели експеримент. За його результатами, найкращий час для тренувань на нарощування м’язів — період 16.00–20.00. У експерименті брали участь сто чоловіків аналогічної фізичної підготовленості. Учасники виконували комплекс силових вправ вранці (восьма година), удень (дванадцята й четверта дня) та ввечері (восьма вечора). Найвища продуктивність м’язів була зафіксована ввечері під час виконання динамічних рухів.

Зростання рівня тестостерону після тренування ввечері більше, ніж у ранковий період. Крім того, ввечері знижується рівень кортизолу — гормону, який руйнує м’язові волокна. Найнижчий рівень гормону стресу фіксують о 19.00, а найвищий — о 7 ранку. Ввечері також зафіксовано високу активність анаболічного гормону, який сприяє збільшенню м’язової маси. Високотехнологічний спортивний одяг для ефективних тренувань замовляйте онлайн на сайті PEAK всього за кілька кліків!

​​​​​​​​​​​​​​

Оптимальний час тренувань для схуднення

Відносно схуднення, вечірні тренування програють заняттям спортом у ранковий час. Тренування вранці активізують процес жироспалювання й перешкоджають відкладенню калорій «про запас». Це відбувається через ефективну перероблення жиру й цукру впродовж дня, а також збільшення окислення жирів.

Крім цього, заняття спортом до обіду дозволяють контролювати апетит та впливають на харчові звички: потренувавшись вранці, нам хочеться вживати в їжу «правильніші» опції.

Віддавайте перевагу якісному одягу для тренувань на жироспалювання. Він має відводити вологу з поверхні шкіри й водночас добре висихати. У холодну пору року дотримуйтеся принципу багатошаровості. Також важливо відновлювати водний баланс. Простий спосіб це робити — брати з собою багаторазову пляшку для води.

Коли тренуватися для збільшення сили

Експерименти показують, що силові показники ростуть після вечірніх тренувань із вагами. Вчені пов’язують це з:

загальним зростанням рівня енергії;

збільшенням сили;

підвищеною активацією м’язів. Здатність тіла залучити більше волокон під час здійснення фізичних навантажень дозволяє працювати з великими вагами.

Тренування ввечері:

+ Покращують силові показники

+ Дозволяють працювати з великими вагами

+ Сприяють посиленому росту м’язів

Можуть бути не ефективними при схудненні або жироспаленні.

Сподобалася стаття? Більше порад і корисної інформації про тренування читайте в нашому блозі. Якщо ви зацікавлені в купівлі жіночих футболок і чоловічих спортивних товарів, відправляйте запит у діалоговому вікні на сайті. Менеджери PEAK Sport детально консультують щодо розміру, допомагають вибрати модель і фасон.

{360_photo}