тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Фітнес вдома. Що купити окрім спортивних кросівок?

Відкладаєте похід до спортзалу, бо не маєте часу чи достатньо грошей? Знаходите пояснення, чому з понеділка, а не від сьогодні?

Якщо у вас досі «немає часу», «введено карантин у місті» чи «я соромлюся, бо новачок у спорті», влаштуйте собі спортзал удома! А наш гайд допоможе зібрати необхідний комплект одягу та спорядження, у якому вам буде зручно тренуватися будь-де.

Спорядження для фітнесу вдома

Окрім одягу спортивного, можна придбати мінімальне спорядження. Збільшити навантаження та набути рельєфу тіла вам допоможуть:

1. Фітнес-резинки. Це зручний та переносний інвентар, з яким можна займатися вдома чи брати з собою в поїздки. Вони створюють додаткове навантаження на м’язи, збільшують силу, витривалість та зміцнюють м’язовий корсет. Серед значних переваг цього спортивного інвентарю є те, що він здійснює незначне навантаження на суглоби, мінімізуючи травми.

2. Гантелі. В інтернеті можна знайти чимало вправ, які виконуються з гантелями. Більшим терміном експлуатації та рівнем зручності відрізняються домашні тренажери з гумовим покриттям. Радимо також обирати комплект гантель, щоб забезпечити поступове збільшення вагів та кращий результат від тренувань.

3. Кільця, бруси та турніки. Можуть кріпитися на стіну чи бути вбудованими в двірний отвір. З їхньою допомогою можна пропрацювати м’язи спини, рук, а також плечі й прес.

4. Скакалка. Улюблена забавка дитинства — ефективний кардіотренажер. Допоможе скинути зайву вагу, збільшить витривалість, зміцнить серцевий м’яз та м’язи ніг. Подбайте про зручні спортивні кросівки — вони знизять ризик отримання травми під час тренування зі скакалкою.

Який одяг вибрати для занять спортом вдома

Вірите чи ні, але одяг, який ви вибираєте для тренування, може змінити ваше самопочуття після виконання фізичних вправ. Зручність одягу визначають:

● тканина, з якої він виготовлений;

● чи підходить він до типу навантажень.

На виробництві одягу PEAK Sport використовують технології поглинання та відведення вологи з поверхні шкіри. Це робить інтенсивні кардіотренування чи заняття з HIIT комфортнішими.

Важливо також правильно добирати шкарпетки відповідно до типу фізичних навантажень та пори року. Зверніть увагу, що цей елемент спортивного екіпірування може відрізнятися для бігу чи звичайних занять у тренажерному залі.

Важливий фактор  спортивного одягу — щільність прилягання до тіла. Для йоги, стретчингу чи бігу варто обирати одяг, що щільно прилягає до тіла. Попри це, він має добре тягнутися, не обмежуючи рухів. Такими характеристиками володіють спортивні штани типу легінси від PEAK, виготовлені з матеріалів високої якості з використанням сучасних технологій відведення вологи.

Купити шорти, спортивні майки та футболки, а також одяг для занять спортом у холодну пору року можна зручно та швидко в нашому інтернет-магазині!

​​​​​​​