тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Форма PEAK притягує “золото”: 8 золотих медалей українські спортсмени здобули в Баку

У Баку в Baku Crystal Hall завершився П’ятнадцятий Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який відбувся з 21 по 27 липня в азербайджанській столиці.

Збірна України була представлена 68 спортсменами віков від 14 до 18 років, які виступали у 7-ми з 10-ти видів спорту: велоспорт, волейбол, дзюдо, легка атлетика, спортивна боротьба та спортивна гімнастика.

Церемонія відкриття проходила 21 липня за утриманням всіх атрибутів Олімпійських ігор, що складаються з параду команд-учасниць, ходою прапороносців, запаленням олімпійського вогню.

Українські спортсмени під час параду і під час змагань були одягнені в спортивну форму від відомого світового бренду PEAK, який є офіційним партнером Олімпійського комітету України. Прапор України ніс віце-чемпіон Всесвітньої гімназіади-2018 та чемпіонату Європи серед кадетів з дзюдо Тимур Валєєв.

Протягом семи днів українські спортсмени здобули 8 золотих, 7 срібних та 10 бронзових медалей. Українська збірна на цих змаганнях здобула більше медалей за всі часи виступів на Олімпійських фестивалях.

​​​​​​​

​​​​​​​