fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України 2015 - 2023

Форма PEAK заряджена на перемоги: українські легкоатлети здобули “золото” на ІІ Європейських іграх в Мінську

Змагання з легкої атлетики під час ІІ Європейських ігор-2019, що відбувались у Мінську, вперше проходили в новому форматі - Dynamic New Athletics. Спеціалісти жартома називають такий формат хіп-хопом у світі легкої атлетики.

Як це відбувається? В змаганнях беруть участь 24 команди серед наступних дисциплін:

Біг (100 м жінки, 100 м чоловіки, 110 м з бар’єрами чоловіки, 100 м з бар’єрами) жінки;

Стрибки (у висоту чоловіки та у довжину жінки);

Метання спису жінки;

Змішана естафета 4 по 400;

Комбінована змішана естафета переслідування (800-600-400-200).

Переможці та призери індивідуальних видів і естафет визначаються за підсумками  результатів першого змагального дня, коли відбуваються матчі кваліфікаційного раунду і в усіх видах програми бере участь максимальна кількість учасників.

У рамках змагань розігруються нагороди у 9 видах програми (індивідуальні та естафети). А також, ще один комплект нагород вручається найкращим збірним в командному заліку.

Українські атлети впевнено увійшли до фіналу і очолили чемпіонську гонку, зумівши показати найкращий підсумковий час 4:27.14. Друге місце посіли білоруси, третє - німці.

Крім того збірна України виграла два золота, одне срібло і дві бронзи у перший день змагань. Золото здобули Данило Даниленко, Тетяня Мельник, Анна Рижикова і Станіслав Сеник (змішана естафета) та Євген Гуцол, Ольга Ляхова, Олексій Поздняков і Яна Качур (естафета переслідування). Срібло отримала Анна Плотіцина з бігу на 100 метрів з бар’єрами, а бронзу Марина Бех-Романчук (стрибки у довжину) та Богдан Бондаренко (стрибки у висоту).

Спортсмени стверджують: без комфортної форми важко зосередитись на результаті. Нагадаємо, що офіційним партнером української олімпійської збірної є відомий світовий бренд спортивного одягу Peak. Його універсальність та якість допомагають українським спортсменам здобувати перемоги.