fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Ідеї на Хелловін 2020

Чим зайнятися, що приготувати та як налякати друзів у найбільш мотор-р-рошне свято в усьому світі. Робимо свято жахливо гарним та веселим.

Хелловін припиняє бути незрозумілим для українців святом. Дедалі частіше в ніч святкування можна зустріти людей у тематичних костюмах та з моторошним гримом. Щоб провести цей день нестандартно, ми приготували ТОП-5 ідей.

​​​​​​​

Ідея 1. Тематична вечірка з костюмами

Визначтеся з ідеєю вечірки. Підходьте до завдання креативно, і один із таких варіантів — влаштувати вечірку під один із фільмів. Пам’ятайте про декорації та максимально використовуйте можливості гриму та костюмів, щоб створити реалістичні образи.

Фільми, які підійдуть для теми вечірки на Хелловін:

1.«Сімейка Адамсів».

2. «Воно».

3. «Мумія».

4. Щось із серії про супергероїв; «Людина-павук», «Бетмен» та інші.

5. «Майстер та Маргарита».

6. Кінострічки режисера Тіма Бертона.

Якщо ви не плануєте влаштовувати вечірку за мотивами фільмів, зробіть акцент на декоруванні приміщення для святкування:

• Психіатрична лікарня.

• В’язниця.

• Підвал.

• Будинок ляльок та кукловода.

• Дім привидів та інші.

Подбайте про зручне взуття на вечір. Спортивне чоловіче взуття  та жіночі моделі ви можете придбати в кілька кліків онлайн на сайті PEAK.

Ідея 2. Квест-кімнати

Одна з кращих ідей проведення вечора Хелловіну — марафон квест-кімнатами! Сьогодні їх безліч — від квесту за фільмом Список Шиндлера до Підвалу маніяка та інших. У період свята більшість квест-кімнат адаптовують свої сценарії, забезпечуючи ще більше моторошності відвідувачам. Стежте за анонсами квест-кімнат у своєму місці, щоби провести вечір захопливо, і віддайте перевагу зручному спортивному одягу для жінок та чоловіків.

​​​​​​​

Ідея 3. Святкова вечеря

Жодне свято не проходить без смачних страв. Хелловін — ще одна можливість продемонструвати гостям свою креативність у приготуванні. Не обмежуйтеся класичною формою, а віддавайте перевагу витриманій стилістиці жахів. Ми впевнені: десерти з привидами, торт Червоний бархат із павутнням та печиво у формі гарбуза нікого не залишать байдужим.

Ідея 4. Перегляд фільму жахів

Ще один сценарій проведення Хелловіну — перегляд фільмів жахів наодинці, з половинкою чи компанією. Обов’язковий пунктик — улюблені снеки та вимкнене світло в кімнаті. Для більшої реалістичності рекомендуємо дивитися фільми зі списку нижче на великому екрані. Отож, справді лячні хоррори 18+:

1. «Дзвінок» (1998, 2002);

2. «Щелепи» (1975);

3. «Неоновий демон» (2016);

4. «Воно приходить уночі» (2017);

5. «Не дихай» (2016);

6. «Мей» (2002);

7. «Піраньї 3D» (2010).

Ідея 5. Вечір конкурсів та ігор для всієї родини

Чому б не провести вечір, організувавши конкурси для дітей? Запрошуйте знайомих своєї дитини, приготувавши для переможців приємні сюрпризи.

«Мумія»

Вам знадобиться туалетний папір у рулонах (найкраще використовувати сірий папір). Учасники діляться на пари, і кожній з них видають рулон туалетного паперу. Один із гравців у парі — «мумія». Завдання іншого гравця якнайшвидше зробити з партнера в грі справжню «мумію». Перемагає та пара, яка швидше впоралася із завданням.

«Вкуси його»

Для гри знадобляться два яблука та нитки. Учасників ділять на пари, а яблука підв'язують на нитках на висоті голови дітей. Потім два гравці, тримаючи руки за спиною, повинні вкусити кожен своє яблуко. Виграє той, хто відкусив більший шматок яблука.

«Острів скарбів»

Перед приходом дітлахів сховайте багато цукерок по всій кімнаті чи навіть квартирі. У грі виграє той, хто знайшов найбільше солодощів.

Примітка до гри: ви можете спрямувати дітлахів, створивши підказки у вигляді стрілок чи нотаток з інструкціями, де шукати нову цукерку.


Експериментуйте та створюйте свій, особливий формат святкування Хелловіну!