fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

​​​​​​​

Як доглядати за чоловічими кросівками та іншим спортивним взуттям

Ви купили кросівки, але вже після першої пробіжки чи прогулянки містом вони втратили естетичний вигляд? Як повернути їм стан «як із вітрини» без шкоди для функціонала та хімчисток? Точно не закидати куплену пару в пральну машинку. Скористайтеся простими порадами з догляду за жіночим спортивним взуттям та чоловічою моделлю від спеціалістів PEAK.

‌Чекліст поганого догляду: чого НЕ варто робити

Неправильний догляд може значно скоротити термін служби нового взуття. Щоб уникнути цього:

1. Забудьте про пральну машину. Навіть під час використання делікатного режиму функціональні властивості кросівок порушуватимуть механічний та хімічний вплив. Догляд за взуттям у пралці впливає на сітку, підошву та місця склеювання придбаної пари. Найкраще чистити кросівки чоловічі, жіночі та дитячі м’якою щіткою з використанням спеціального мийного засобу. Підійдуть для цього, наприклад, Solemate або Nano4U. Пізніше взуття протирається вологою тканиною.

2. Не використовуйте високі температури. Потрапили під час пробіжки під дощ? Взуття піддавалося глибокій вологій чистці? У жодному випадку не використовуйте батарею, конвектор чи інші пристрої нагрівання (навіть якщо дуже треба, щоб кросівки висохли вже за годину). Це може призвести до деформації чи пошкодженню місць склеювання. Взуття має висихати винятково за кімнатної температури! Виняток — електросушки. Також можна використовувати набори з абсорбентом.

3. Не одягайте взуття без ложки. Термін служби спортивного взуття (особливо дитячих кросівок) залежить не лише від догляду, а й... від того, як їх одягати та з чим носити. Незалежно від того, жорсткий або м’який у вашого взуття задник, надягати його потрібно з ложкою. У протилежному випадку кросівки можуть деформуватися в частині заднику. А це, своєю чергою, часто призводить до прориву внутрішньої частини задника та натирання шкіри в районі ахіллесового сухожилля.

4. Не використовуйте бавовняні шкарпетки. Вони швидко всмоктують вологу й починають натирати стопу та пальці. Можуть також викликати тертя на внутрішній поверхні, особливо в районі задника.

5. Заведіть окрему пару кросівок для тренувань. Так ви забезпечите висихання та відновлення властивостей кожної із них.

Рекомендуємо також придбати антибактеріальний дезодорант для взуття. Він підійде тим, хто носить кросівки впродовж усього дня. Засіб уповільнить накопичення неприємного запаху та усуне частину бактерії, які активно розмножуються в теплому й вологому середовищі.

Шукаєте якісні кросівки чи зручні мокасини? Купити спортивний одяг та взуття можна кілька кліками на сайті PEAK. Ми використовуємо передові технології, розробляємо функціональне екіпірування для тренувань та професійного спорту й даємо тестувати його спортсменам, щоб постійно покращувати якість продукції.

Як мити підошву

Спеціалісти PEAK Sport рекомендують мити підошву кросівок щіткою, вологою губкою з меламінуабо мікрофіброю. Можна скористатися милом, зубним порошком або пастою, якщо у вас немає спеціальних засобів для миття підошви. Світлу підошву рекомендуємо чистити у фахівця або ж спробувати «поворожити» над нею самостійно, озброївшись спеціальним маркером для підошов. Він допомагає у випадку, якщо підошва вже достатньо деформована через чистки, та не піддається подальшому відновленню так просто.

​​​​​​​

Вибрати й купити толстовки чоловічі, а також жіночі та дитячі моделі одягу з якісними кросівками допомагають кваліфіковані менеджери інтернет-магазину PEAK Sport. Консультуємо щодо фасону, розміру та інших деталей. Надсилайте свій запит у чаті, і ми допоможемо сформувати стильний та зручний спортивний гардероб!