fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

​​​​​​​

Куди поїхати в Україні взимку

Закордонні паспорти чекають закінчення карантину? Підготували добірку для любителів подорожей, які втомилися чекати на скасування обмежень! Напрямки в статті підійдуть як для автомобільного тріпу, так і для тих, у кого немає автівки, але хто так само втомився чекати.

Не забудьте для таких подорожей купити лонгслів жіночий чи чоловічий. Спортивний одяг PEAK K для зручних поїздок можна придбати онлайн у кілька кліків.

Закарпатська область

Полюбляєте історичні романи й захоплюєтеся середньовічною естетикою? Чи, можливо, захоплюєтеся виноробством чи любите дегустації сиру? Тоді ваш напрямок — Закарпаття, де розташовано чимало замків, залів дегустацій та багато іншого. 

Чинадіївський замок Сент-Міклош

Неподалік від Мукачева, у старовинному містечку Чинадієво розташований середньовічний замок, датований XIV століттям. Химерний інтер’єр, потаємні сходи та цікава історія княгині Ілони Зріні, яка прославилася боротьбою проти австрійської корони, робить замок одним із найулюбленіших серед любителів історії. Історія стверджує, що княгиня закохалася в юнака який був на 14 років молодший за неї. Щоб перешкодити забороненому коханню, Ілону Зріні вислали до Австро-Угорщини.

Замок у місті Виноградів (Канко)

Від замку Канко залишились лише фрагменти готичного храму та каплиці, але виглядають вони дуже цікаво. У підніжжя пам’ятки знімали радянський фільм «Табір іде в небо».

​​​​​​​

Село Іза, Хустський район

У мальовничому селі сторіччями розвивалася культура лозоплетіння. Окрім майстер-класів тут можна відвідати оленячу ферму, де живе кілька сотень оленів.

Синевир, Міжгірський район

Синевир — візитівка українських Карпат, найбільше та найглибше гірське озеро в Україні. Оточене величним лісом та має вже 10 000 років.

​​​​​​​

Авторка фото — Vera_Petrunina

Нижнє Селище: гастрономічний відпочинок

У селі Нижнє Селище розташована перша в Україні равликова ферма. Також тут можна знайти чимало місць, де готують сир за традиційною рецептурою. Усі страви з равликами та сиром доступні за помірною ціною.

Плануєте поїздку на Закарпаття взимку? Подбайте про зручний та теплий зимовий одяг, що захистить від холоду, вітру та вологи.

Інші місця для натхнення й перезавантаження

Шукаємо натхнення разом із PEAK Sport.  

Печерний монастир, Львівська область

Одна з найцікавіших, але й популярних пам'яток Львівщини — найдавніший печерний монастир біля села Розгірче. Перші згадки про нього датовані серединою ХV сторіччя. Комплекс двоярусних печер був колись приміщенням для молитов і помешканням для ченців.

Плануєте поїздку з дитиною? Подбайте про кросівки для дітей, у яких малечі буде комфортно долати кілометр за кілометром!

​​​​​​​

Кам’яне село, Житомирська область

Існує чимало гіпотез, які пояснюють появу цього незвичайного природного об’єкта. Одна з них стверджує, що загадкове скупчення кам’яних валунів приніс на Житомирщину льодовик. Згідно з іншою версією, це сліди колишніх гір.

​​​​​​​

Чоловічий одяг від виробника, а також якісні моделі жіночого та дитячого одягу й взуття для зручних поїздок можна придбати на сайті PEAK Sport з консультаційною підтримкою наших кваліфікованих менеджерів.