fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України 2015 - 2023

​​​​​​​

Лижі VS Сноуборд: що вибрати новачку

Сьогодні для того, аби стати на лижі чи сноуборд, не обов’язково купувати все спорядження. Ви можете орендувати екіпірування та самі лижі чи дошку у спеціальних місцях прокату на гірськолижних курортах чи в спортивних магазинах, які надають таку послугу. Окремі аксесуари, такі як рукавиці чи шапка, краще мати свої. Розповідаємо про тонкощі активного відпочинку взимку та бронюємо скі-паси на найближчі доступні дати!

Що вибрати новачку: характер

Лижі та сноуборд можуть здаватися близькими родичами. Проте до них має бути різний підхід — кожний вид спорту вимагає певних якостей характеру:

1. Обережній, методичній, наполегливій людині з яскраво вираженим перфекціонізмом більше підійдуть лижі. Такий вид спорту вимагає тривалого навчання та шліфування власних умінь. При цьому лижники часто вибирають для відточування майстерності одну й ту саму трасу, схильні до аналізу помилок.

2. Людям креативним, нестабільним, із жагою до зміни картинки перед очима радимо ставати на сноуборд. Бордистам не потрібні розкатані схили — їм подавай спуски, де ще не ступили канти інших фанатів екстриму.

При цьому команда PEAK Sport Ukraine не має на увазі, що лижники — жахливі зануди. У лижах та борді відрізняється підхід, отож, вибрати вид зимового спорту на гірськолижних курортах можна всього за кількома панівними рисами характеру. Для лижників важлива швидкість, адже початково саме лижі створювалися для швидкісних спусків. Для бордистів основне — свобода й самовираження, оскільки дошка дає значно більше можливостей.

Який вид спорту ви б не вибрали, навіть у холодну пору року важливо підтримувати рівень гідратації (і не з допомогою глінтвейну). Для того, аби не забувати пити, візьміть із собою на відпочинок багаторазову пляшку. Спортивні пляшки для води доступні на сайті PEAK.

Що вибрати новачку: вартість

Спочатку сноуборд вважався молодіжним та бюджетнішим екстримом, тоді як катання на гірських лижах дорівнювало розвагу для еліти. Сьогодні ціна комплектів для катання на сноуборді й лижах, а також вартість скі-пасів на курортах приблизно зрівнялася. До того ж спортивний одяг для катання, наприклад, зимові куртки жіночі чи чоловічі, теплі штани зі спеціальної тканини та інші елементи костюму для приборкання гірських схилів для лиж та борду майже не відрізняються.

Навчання та перші уроки катання

Якщо ви ще ніколи не ставали на лижі чи борд, варто скористатися послугами інструктора. Вони доступні на більшості гірськолижних курортів, зокрема в Україні. Інструктор допоможе встати на дошку чи лижі, зберігати рівновагу та розповість про правильну техніку спуску.

На сноуборді перші тренування будуть досить одноманітними: на початковому етапі важливо навчитися тримати рівновагу, вміти розгортатися — а це вимагає багаторазового повторення. Після кількох годин катання на лижах із легкого схилу ви вже зможете спускатися самостійно. Утім подальше навчання та відточування майстерності займе багато часу й зусиль. Засвоївши техніку катання на борді, ви вже будете їздити правильно, тоді як на гірських лижах можна кататися, навіть не здогадуючись, що у вас неправильна техніка.

Важливим нюансом у катанні є спортивна форма та захисне екіпірування. Не нехтуйте шоломом, наколінниками та сідачкою. Також не зайвою буде шапка, яку можна знайти в спортивних магазинах. Купуючи куртки чоловічі, жіночі моделі та інший спортивний і зручний одяг у PEAK, ви можете консультуватися з нашими кваліфікованими менеджерами щодо розміру, фасону та характеристик екіпірування.

Підсумуємо все вищезазначене? Збираючись на гірськолижний курорт, запитайте себе: що вам ближче? З чого  ви хотіли б почати? Пам’ятайте також: якщо ви навчитеся кататися на дошці, завжди можна освоїти й лижі, і навпаки.

​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​

{360_photo}