тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Олімпійський урок в Києві дасть старт олімпійському руху по всій країні

Олімпійський урок в Києві відбудеться 7 вересня на Оболонській набережній. Саме з Києва починається старт олімпійського руху, який проходитиме по всій Україні і на меті якого – заохотити та залучити якомога більше молоді до занять спортом на професійному рівні.

На Оболонській набережній урок відбудеться на акваторії водного стадіону, який розташований за адресою пр-кт Сталінграда 10д. Це відкрите заняття, яке проведуть олімпійські чемпіони, одягнені в спортивний одяг відомого світового бренду PEAK – постачальника спортивної форми для наших олімпійців.

Олімпійські уроки проходитимуть по всій Україні на території учбових та виховних закладах, а також в публічних місцях, пристосованих для занять спортом. Крім власне тренувань, олімпійські уроки можуть проходити в формі диспутів, лекцій, зустрічей зі спортсменами, тренерами та видатними діячами спортивного руху тощо. Також в рамках події відбуватимуться міні-турніри та естафети.

Олімпійський урок в Києві проходитиме за підтримки Київської міської адміністрації, Олімпійського комітету України та за партнерської підтримки бренду спортивного одягу PEAK.

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​