fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Результати нашої збірної на олімпіаді в Токіо. Чи виправдали результати очікування?

Восьмого серпня, 2021 року завершилася літня Олімпіада 2020 на якій Україна зайняла 44 е місце в медальному заліку. З Токіо ми привезли 19 медалей, 12 з яких бронзові, 6 срібних і одна золота.

Чи виправдала олімпійські очікування. В деякій мірі беззаперечно - так. Хоча знайдуться ті, кому буде мало золотих медалей і недостатньо призових місць в цілому. Якщо взяти до уваги зовнішні і внутрішні чинники, то ми впоралися досить гідно.

​​​​​​​

Ентузіазм і стиль

Ми усі бачили з якою гордістю і гідністю наші спортсмени представляли нашу країну. Як горіли очі повні ентузіазму і волі до перемоги. Спортивний одяг, жіночі кросівки, яскрава стилістика якого підкреслювала національну символіку і походження наших героїв. Хіба не це важливо? Скільки сил, сліз, вдалих і невдалих спроб було витрачено і пережито. Усе це має значення. Нехай не все було позолочено або відмічено сріблом на ряду з бронзою, але навіть близькі до призових місць моменти повинні цінитись високо і з визнанням.

Також хотілося б відмітити з яким захопленням глядачі спостерігали за тим, як на закритті ігор, власниця срібної і бронзової медалі, Людмила Лузан несла прапор в своєму шикарному спортивному обмундируванні.

До речі, екіпіровка наших олімпійців - кросівки бігові жіночі, спортивні костюми, вітровка жіноча, костюми для купання, одяг для боротьби та гімнастики, і так далі - виглядала відмінно, підкреслювала наші національні кольори і повідомляла медіа простору: ось вони ми, українські спортсмени.

Звичайно, наша збірна не прилетіла демонструвати  високу моду, але коли йдеться про підведення підсумків, кожна приємна частина процесу має значення для загального позитивного враження.

16е місце - успіх

​​​​​​​

​​​​​​​

Олімпіада можливо вказала на певні пропуски в підготовці. Але за словами міністра спорту Вадима Гутцайта, 19 медалей - є великим успіхом для країни. Був деякий тиск на наших спортсменів, які всупереч усьому змогли, якщо не вийти на призове місце, то наблизитись до нього дуже близько, як, наприклад, Олексій Середа, стрибки у воду, 6е місце, або Камила Конотоп, важка атлетика, 5е місце.Також, Гутцайт акцентує увагу на тому, що за кількістю медалей в цілому українська збірна на олімпіаді зайняла 16 е місце, і це досить хороший успіх.

Підсумок

Таким чином, можна стверджувати, що Олімпіада в Токіо 2020, виходячи з усього, повністю виправдала всі очікування. Хлопці демонстрували завзяття до перемоги, витримку, непохитність сильного спортивного духу. Так, треба працювати над пропусками, але спортивний ресурс у нас потужний і потенціал майбутнього золота є присутнім в усіх видах спорту. Успіхів нашим спортсменам і легких, але цікавих перемог.

{360_photo}