тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Перенесення Олімпіади 2020

Пандемія коронавірусу (COVID-19) в світі змусила перенести Олімпійські та Паралімпійські ігри, що мали відбутися 24 липня в Токіо. До цього подію було скасовано лише за часів світових війн 1916, 1940 та 1944 років.

Олімпійські ігри — найбільша в світі спортивна подія, що кожні чотири роки збирає в одному місці тисячі спортсменів із сотень країн у десятках видів спорту та сотні тисяч уболівальників. Її перенесення — непроста справа: потрібно організувати Олімпійські ігри так, щоб уникнути стику з іншими значними міжнародними спортивними подіями, як-от: чемпіонати світу з легкої атлетики та плавання. Утім, здоров'я та безпека спортсменів, вболівальників та всіх учасників стали спільним пріоритетом та відповідальністю, отож, за цих складних та безпрецедентних обставин було вирішено перенести дату проведення. ВООЗ було надано інформацію, яка спонукала президента МОК та прем'єр-міністра Японії перенести дату проведення Ігор XXXII Олімпіади в Токіо на період після 2020 року, але не пізніше літа 2021-го. Такий крок має на меті забезпечення безпеки спортсменам та всім, хто бере участь в Олімпійських іграх, а також міжнародній спільноті.

Перенесена подія продовжуватиме носити назву «Токіо-2020»: це дозволить уникнути повторної купівлі речей, а також ребрендингу й змінам у маркетинговій стратегії події.

Що кажуть про перенесення Олімпійських ігор спортсмени

Тисячі спортсменів у всьому світі планували змагатися на Іграх цього року. Більшості з них доведеться продовжувати навчання, щоб підтримувати стабільний результат для участі в Олімпійських іграх 2021 року. Нагадуємо, що тренування стають продуктивнішими зі зручною та функціональною формою. Спортивний костюм Збірної України — ваш щасливий квиток у стабільні тренування в холодну пору року. Його можна придбати онлайн на сайті бренду.

Попри розчарування, спортсмени все ж схвалили перенесення події, враховуючи ризики для здоров’я та порушення режиму тренувань, спричинене масовим закриттям спортзалів, стадіонів та басейнів. Деякі з них уже встигли купити футболку Збірної України, щоб тренуватися з комфортом та стилем уже цього літа чи осені.

Придбати спортивний одяг як для українських команд, так і для окремої людини можете й ви! Введіть у пошуку категорію товару, яка вас цікавить, виберіть розмір та отримайте консультацію кваліфікованого менеджера бренду. На сайті ви знайдете детальну інформацію про те, як виміряти власні параметри, а також розмірну таблицю до кожної одиниці. Стежте за знижками та анонсами, які регулярно проводить бренд спортивного екіпірування PEAK. Купуйте безпечно онлайн!

Команда PEAK Sport щиро вірить, що негаразди зроблять учасників сильнішими, аніж будь-коли раніше, а олімпіада ввійде в історію як одна з найпотужніших. Stay safe! Buy online!