тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Чому українці обирають спортивне взуття PEAK

Широко відомий у всьому світі виробник спортивного одягу і взуття PEAK вже не перший рік є основним постачальником спортивної форми для українських спортсменів олімпійців. Спортсмени стверджують, що під час відповідальних змагань має значення кожна деталь: від власного самопочуття до самого невеликого шва на кросівках.

Компанія PEAK при створенні свого взуття використовує новітні технології та сучасні розробки в індустрії виробництва спортивного взуття. Кожна технологія позначена певним фірмовим знаком і для кожної пари кросівок таких позначень може бути більше десяти.

Давайте розглянемо деякі з них.


​​​​​​​

Gradient shell - це позначення говорить про те, що при виробництві верху кросівка використовувалася градиентная структура (шелл - раковина), яка захищає стопу від травм під час інтенсивних навантажень: швидкого бігу, різких зупинок, поворотів, стрибків. Верх зміцнюється таким чином, щоб повторювати анатомічну будову стопи і фіксувати її положення при навантаженні в максимально безпечному положенні.

​​​​​​​

Gradient dual - ця технологія передбачає наявність в підошві кросівок двох амортизаторів, які пом'якшують ударне навантаження на суглоби і зведення стопи. Один модуль - еластичний - розташований в передній частині стопи і має здатність розпластуватися під навантаженням і потім знову повертатися до своєї первісної форми. Другий модуль - більш жорсткий - розташований під п'ятою і бере на себе удар під час приземлення після стрибка.

​​​​​​​

Easy Flex - це технологія посилення гумової підошви, яка значно збільшує зносостійкість взуття.

​​​​​​​

Tenacity unit - це пластикові вставки під склепінням стопи, які несуть в собі дві функції: 1) взуття менше важить, так як пластик легше, ніж гума; 2) підвищується стійкість стопи і мінімізується можливість отримати травму при стрибку в разі її скручування під час перекатів.

​​​​​​​

Multi-core - це технологія, коли по довжині всієї підошви вставляються пом'якшувальні пластини. Вони підсилюють амортизуючий ефект, так як стискаються при навантаженні і миттєво розпрямляються після. Взуття, в якому використовується така технологія, підвищує амплітуду при відштовхуванні спортсмена від землі і скорочує рівень витраченої на відштовхування енергії.

​​​​​​​

P-warm - це унікальний теплоізоляційний елемент верху взуття, який дозволяє використовувати взуття навіть при мінусових температурах, при цьому ноги в ньому не потіють. Найчастіше використовується в кросівках для бігу на флісовому утеплювачі.

​​​​​​​

Coolfree - вентиляційний елемент верху взуття, який не просто створює рух повітря у взутті, але і володіє охолоджуючим ефектом. Таким чином, взуття з цим позначення ідеально підходить для літніх видів спорту.

​​​​​​​

P-suit - внутрішня підкладка без швів, яка міцно з'єднана з верхньою частиною взуття, вона не ковзає і виключає можливість натерти мозоль.

​​​​​​​

PEAK Surface - це унікальна розробка компанії PEAK, яка поєднує в собі спеціальний матеріал, пружний і еластичний одночасно, і біонічний дизайн верху кросівка.

​​​​​​​

PEAK Outdoor RB - це унікальне покриття на підошву, що забезпечує посилене зчеплення і підвищує зносостійкість гуми.

​​​​​​​

PEAK Revolve - спеціальна точка на підошві, розташована під кісточкою ближче до внутрішньої сторони взуття. За допомогою цього елемента підвищується маневреність і швидкість обертання навколо своєї осі.

​​​​​​​

PEAK Ultra Grip - поліуретанова підошва, яка забезпечує більшу гнучкість підошви і знижує вагу взуття. Підметка сконструйована в вигляді мікрошипів, які підвищують зчеплення. Це технологія найчастіше використовується у виробництві професійних бігових кросівок, в тому числі для марафонів і ультрамарафонів.

Це далеко не всі технології, які використовує компанія для виробництва спортивного взуття. Про інші позначення і особливості кросівок питайте консультантів в магазинах PEAK.