тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Як правильно дібрати мокасини та інше взуття самостійно

Із початком карантину кількість онлайн-замовлень у всьому світі значно збільшилася. Ми навчилися орієнтуватися в розмірних таблицях, зрозуміли різницю між 38 розміром та 42, а деякі й навіть знають відмінність від українського S та іспанського.

Команда PEAK Sport впевнена: навіть після виходу з карантину попит на онлайн-шопінг не зникне. Це швидше, зручніше та продуктивніше. Єдиним питанням, яке залишається в наших покупців, є те, як правильно вибрати та купити кросівки чи інше спортивне взуття. Ми підготували коротку інструкцію, як виміряти розмір ноги вдома.

Як вибрати взуття свого розміру

Для цього вам необхідно виміряти стопу за допомогою сантиметрової стрічки.

Поставте ногу на чистий аркуш паперу, потім відміряйте крайню межу вашої ступні й виміряйте відстань до кінчика найдовшого з ваших пальців, де закінчується стопа.

​​​​​​​

​​​​​​​

У різних країнах використовують особливі принципи вимірювання довжини ступні. В Україні та країнах СНД застосовують метричну систему: довжина стопи вимірюється в мм, а різниця між суміжними розмірами становить 5 мм.

У Франції використовують штіхмасову систему: 1 «штих» дорівнює 2\3 см (6,67 мм). Англійська (європейська) система пропонує вимірювати ступню в дюймах: 1 дюйм = 2,54 см.

Замовляючи жіночі кросівки Peak в інтернет-магазині, ви отримуєте безкоштовну онлайн-консультацію щодо розміру та матеріалу вибраної одиниці. Наші кваліфіковані менеджери допоможуть дібрати пару відповідно до вашого розміру ноги.

Повнота ноги

Під час визначення розміру взуття варто врахувати й повноту ступні. Найширша частина стопи — ділянка носку. Заміряйте лінійкою цю частину й зафіксуйте отриманий результат.

Показники повноти існують як в українській, так і міжнародній системі. Кросівки чоловічі PEAK Sport та інші види взуття з асортименту магазину представлені в широкій лінійці розмірів.

Чому не варто носити взуття неправильного розміру

Стопа людини втримує вагу всього тіла, коли ми ходимо чи бігаємо. Правильно дібране взуття — це не лише свобода руху, а ще й хороший настрій і самопочуття. Відтак, носіння взуття неправильного розміру не проходить безслідно для його власника:

• якщо взуття замале, ви ризикуєте набути мозолів, порушення постави й ходи;

• завелике взуття швидше зношується, формує неправильну ходу, може натирати п'яти й у деяких випадках призводить до розвитку плоскостопості.

Правильно дібрані мокасини та будь-яке інше взуття підвищать рівень безпеки тренувань, забезпечать амортизацію та захист кісточці.

Поради щодо вибору взуття

• Вибирайте взуття на літо, як, наприклад, брендові чоловічі мокасини Peak,  довжиною та шириною на 1–1,5 см більше лекала. У спекотні дні нога може набрякати, тому у взутті розмір у розмір може бути тісно.

• Зимові чоботи радимо обирати на пів розміру більше. У тісному взутті ноги будуть більше мерзнути в морозні дні, тоді як у просторих черевиках повітряна подушка між ногою та матеріалом взуття дозволяє спокійно пережити перепади температур.

• Приміряти взуття перед покупкою краще наприкінці дня, коли ноги трохи набрякають — так ви зменшуєте шанс купівлі занадто тісного взуття.

Вибрати взуття правильного розміру дуже важливо, особливо якщо ви збираєтеся носити пару понад рік. Моделі всіх колекцій бренду PEAK Sport представлені в різних розмірах. Можна вибрати шльопанці, сандалі чи закрите взуття з утепленням. Придбати взуття бренду можна онлайн та в роздрібних відділах. Вибирайте правильне взуття PEAK — насолоджуйтеся кожним рухом!


Усе ще сумніваєтеся щодо свого розміру ноги? Напишіть нам!