тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Підкорювачі «драконів» обирають спортивну форму PEAK


З 8 по 16 вересня в Києві відбудеться Чемпіонат світу з веслування на човнах «Дракон». Захід в Україні організовує Федерація України з веслування на човнах «Дракон», партнер та постачальник спортивної форми – компанія PEAK, яка вдягає олімпійських чемпіонів не лише в Україні, а й у світі.


Човен «Дракон», або як його ще називають драгонбот, це велике двадцятимісне каноє, яке має голову та хвіст дракона. На чолі команди сидить барабанщик та відбиває ритм на великому барабані. В такт ударам веслярі роблять свою справу. Один з двадцятьох – керує човном.


Веслування на «Драконах» є традиційним китайським видом спорту, яке на сьогодні набуло популярності  у всьому світі. Це дуже видовищний вид спорту, в якому неможливо перемогти, якщо не відчувати себе частиною однієї злагодженої команди.


Офіційні змагання проходять як серед чоловічих, так і серед жіночих команд, запливи відбуваються на 200, 250, 500, 1000 та 2000 метрів.


На Чемпіонаті 2019 в Україні очікується близько 20 команд з різних країн світу. Українські веслярі на «драконах» будуть вдягнені в спортивний одяг від бренда PEAK.

​​​​​​​

​​​​​​​

​​​​​​​