fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Найекзотичніші місця для тренувань

Сьогодні словосполучення «нудні тренування» та «поганий зал» звучать як оксюморон. По всьому світу облаштовують незвичайні спортзали — просто бери зручну форму та займайся! Які місця додати до свого вішліста та відвідати під час подорожі, коли захочеться спорту, розповідаємо в статті.

Тренування мають приносити задоволення й не ставати рутинними. Презентуємо найекзотичніші місця, де можна більше зрозуміти своє тіло, прокачати його та збільшити витривалість.

Найекзотичніші місця для воркауту

Сент-Люсія

Острів та країна на сході Карибського моря — це не лише мальовничі краєвиди та соус із бананів. Сюди приїздять, щоб спробувати цікавий вид спорту spoga — 30-хвилинне full-body тренування посеред джунглів. Його мета — загальний розвиток усього тіла, гармонізація розуму, релаксація та збалансування системи чакр (енергетичних центрів) людини.

Для занять важливо дібрати зручні штани жіночі чи чоловічі, верх та шкарпетки з покриттям, яке дозволяє не ковзати під час виконання вправ.

​​​​​​​​​​​​​​

Мальдіви

У павільйоні на Мальдівах доступні SPA-центр та програми з аюрведичного відновлення. А також відомі в усьому світі класи з fly йоги. Вони передбачають виконання асан (поз) у спеціальних гамаках. Особливо корисні при викривленні хребта, оскільки знімають надмірне навантаження з нього та усувають болі в спині.

Завершальним етапом у йога-практиках є Шавасана — одна з найприємніших та водночас найскладніших поз для новачків. Це асана для релаксації, що передбачає усвідомлене розслаблення тіла й розуму. Шавасана виконується на килимку для йоги впродовж 10 хвилин і більше. Для її виконання рекомендуємо придбати легку толстовку с капюшоном, а також шкарпетки.

Камбоджа

​​​​​​​​​​​​​​

Ні, це не звичайний тренажерний зал — Aqua Mekong обладнаний спортзалом, особливість якого полягає в тому, що ви займаєтеся на борту невеликого круїзного судна, яке пропливає між Камбоджею та В’єтнамом.

Тутешній клімат дуже мінливий, отож не забудьте кинути в вітровку жіночу жіночу та подбати про наявність теплих чоловічих речей.

Чикаго

В Ritz-Carlton Chicago влаштовують йогу на сході сонця на даху. Силові комплекси з захопливою панорамою центру Чикаго з 75 поверху — це те, що варто внести до свого bucket list.

BucketList – це перелік того, що потрібно встигнути зробити за життя.

Зручне спортивне зимове взуття — must have для зими в Чикаго. Придбати надійну пару можна на сайті виробника PEAK Sport. Менеджери магазину консультують щодо розміру та моделі в чаті.

​​​​​​​​​​​​​​

Україна: ТОП-5 місць для тренувань

ЕБШ

Що: спортхаб

Де: Київ та Одеса

Абонементи: від 2000 UAH

«Можна тренуватися, а можна ЕБШ», — вказано на сайті спортхабу. Програми тут спрямовані на розвиток м’язів, рельєф та сушку. Є класи з TRX, Animal Flow, боксу, стретчингу, йоги тощо. Щоб потрапити в команду тренерів ЕБШ, потрібно пройти вісім 

етапів відбору. Наприклад, співзасновниця спортхабу Юлія Шум — учасниця міжнародних семінарів по всій Європі та в США, обличчя брендів PUMA, Roxy і Glide Soul в Україні. Не забудьте купити стильну футболку чоловічу, перш ніж записатись у ЕБШ. А краще дві! Буде гаряче.

Fizmat

Що: мережа концептуальних спортхабів

Де: Київ та Львів

Абонементи: від 3390 UAH

Окрім йоги чи TRX, у спортхабі доступні хаду (силова гімнастика), баре та сайклінг. А це, повірте, теж зробить спортивну майку мокрою. Під час тренування аналізуються показники здоров'я за допомогою пульсометра. Доступні корпоративні тренування.

​​​​​​​​​​​​​​

Top Stretching

Що: простір для стретчингу та формування сили духу

Де: Київ

Абонементи: від 1300 UAH

Top Stretching — це 420 квадратних метрів для реалізації мрії про шпагат та 15 топових тренерів для того, аби мрія збулася! Команда тренерів відсікла малоефективні та застарілі методики, зупинившись на 6 продуктивних групових програмах. Доступні аеростретчинг, TRX та школа шпагату.

​​​​​​​​​​​​​​

Студія грації Валерії Версальської

Що: студія грації

Де: Київ

Абонементи: від 600 UAH за 1 заняття

Засновниця студії — автор методики з фізичної реабілітації, корекції фігури після вагітності та професійної розтяжки. Усі тренування в студії індивідуальні, дозволяють досягнути бажаних форм, покращують поставу та розтяжку. Студія обладнана унікальними тренажерами для виконання вправ у підвішеному стані, а також вправ на розтяжку та розвиток вестибулярного апарату.

​​​​​​​

Territory of yoga

Що: йога-студія

Де: Київ

Абонементи: від 1800 UAH

Territory of yoga — бренд одягу для йоги та фітнесу й однойменна студія в самому серці Києва. Унікальну йога-студію заснувала Світлана Масленникова, інструктор із багаторічним досвідом. Перш ніж заснувати Territory of yoga, вона багато вивчала досвід США та Бразилії.​​​​​​​

Регулярні заняття спортом — найкращий шлях до вдосконалення

свого тіла та відновлення гармонії з навколишнім світом. Сподіваємося, наша добірка надихне вас.