тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Шпагат за 30 днів — це реально?

Стретчинг необхідний так само, як і силові чи кардіонавантаження. Він покращує крово- та лімфообіг, запобігає травмам під час тренувань із вагою чи бігу, а також порушенням менструального циклу в жінок.

Стретчинг: FAQ

Чи підходить стретчинг усім? Більшість комплексів зі стретчингу безпечні та підійдуть як для новачків, так і для професійних спортсменів. Однак, якщо ви маєте або мали якісь травми, чи вас турбує біль у спині тощо, краще порадитися з фізіологом або фізіотерапевтом. Спеціаліст допоможе дібрати комплекс вправ, який підійде конкретно вам.

Чи є різниця в комплексах на розтяжку, які я можу знайти в інтернеті? Так. Існує кілька типів вправ зі стретчингу, серед них: статичні, динамічні, ізометричні, PNF та інші. Їм притаманні різні цілі та певні особливості.

Чому бодібілдерам потрібно розтягуватися? Статичний стретчинг втомлених м'язів, що виконується відразу після силових тренувань, посилює стимулювання росту м’язів та зменшує кріпатуру.

Чи можливо сісти на шпагат за 30 днів? Це головне питання, яке ставлять тренерам чи шукають в інтернеті. І відповідь на нього: ні, неможливо, якщо до цього ви не займалися стретчингом чи зробили тривалу перерву в заняттях.

Основні правила стретчингу — це регулярність, терплячість та правильне дихання. Неможливо сісти на шпагат за 30 днів, отож, не чекайте швидкого результату та приділяйте стретчингу щонайменше три тренування на тиждень по 30–60 хвилин кожне.

Як швидко можна сісти на шпагат?

Тренери зі стретчингу наголошують: якщо ви ніколи не займалися розтяжкою, на шпагат можна сісти в середньому за 6 місяців. Швидкість досягнення бажаного результату багато в чому залежить від фізіологічних особливостей організму людини:

наскільки ви гнучкі від природи;

чи були колись травми сухожиль тощо.

 Якщо ви робили перерву, і вона складає рік чи більше, починати тренування доведеться майже як із нуля. Обирайте для тренувань одяг перевіреної фірми спортивного одягу. Він має щільно прилягати до тіла, але не обмежувати при цьому рухів та добре тягнутися.

Який одяг вибрати для стретчингу

Приталена спортивна майка чи спортивне бра з фіксацією грудей (для жінок) — найзручніший варіант для занять зі стретчингу. Не варто одягати футболки, які сповзатимуть, коли ви розтягуватимете спину чи робитимете нахили. Уникайте тканин, які вбирають, але не відводять вологу з поверхні шкіри. Сучасні технології дозволяють виготовити одяг з мінімальною кількістю швів, щоби запобігти натиранням та зробити ваші тренування максимально зручними.

Ще один важливий елемент одягу для стретчингу — спортивні лосіни. Стежте, щоб у їхньому складі був спандекс або матеріали, що тягнуться. Легінси з високою посадкою з якісного поліестеру чи еластану — хороший вибір. Вони не ковзатимуть під час розтяжки та відведуть вологу.

 Якісний та зносостійкий одяг для фітнесу та стретчингу можна замовити онлайн в інтернет-магазині PEAK. Ми використовуємо сучасні технології, що забезпечать максимальний рівень комфорту та безпеки.

Глибоких шпагатів та безпечних тренувань, друзі!

​​​​​​​