тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

​​​​​​​

Збери свою олімпійську колекцію PEAK

Світовий бренд спортивного одягу PEAK вже декілька років є постачальником форми для олімпійської збірної України. На сайті бренду можна не лише подивитись, якою була форма у наших спортсменів на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро в 2016 році або в Пхьончхані в 2018, а й купити зручний професійний одяг для занять спортом, який був спеціально розроблений для нашої збірної. А ще олімпійська колекція заряджена на досягнення та високі результати.

На сайті бренду PEAK доступна олімпійська спортивна форма для чоловіків, жінок та дітей. 

Колекцію “Ріо” для Олімпійської збірної розробив відомий український дизайнер Андре Тан. Він використав для дизайну кольорову гаму українського прапору (жовтий та блакитний), яку органічно та творчо поєднав з декоративними вставками у вигляді орнаменту із трикутників. Цей принт сам Андре Тан назвав “Діамантова Україна”. Презентували форму не лише олімпійці, а й українські селебріті. Форма була названа кращою за всі роки участі української збірної в Олімпіадах. В колекції представлені майки, футболки, спортивні штани, шорти, поло, толстовки для жінок та чоловіків. А також аксесуари: панама, рюкзаки, сумки, літнє взуття.

​​​​​​​

Колекція “Пхьончхан” була створена для Зимової Олімпіади, яка проходила у Південній Кореї в 2018 році. Символами Олімпіади, на якій проходили змагання із зимових видів спорту, стали біле тигреня Сухоран - символ довіри, сили та захисту та чорне ведмежа Бандабі - символ сили волі та мужності. Цілком логічно, що до складу колекція “Пхьончхан” крім футболок та спортивних штанів увійшла зимова спортивна форма: толстовки на блискавці та без, лонгсліви, і, навіть, жіноча куртка-пуховик. Колекція розроблена в більш спокійних кольорових рішеннях: блакитна основа та сірі вставки з тендітним квіткових візерунком жовтого кольору.

Ціни на спортивний одяг та аксесуари, які були спеціально розробленої для української олімпійської збірної знижено, тож тепер ви можете відчути себе справжнім професіоналом та частиною української збірної.

​​​​​​​