тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

​​​​​​​

Спорт - об'єднує: свято від олімпійців для дітей з особливостями у розвитку

У День знань Національний олімпійський комітет спільно з Федерацією біатлону України влаштували справжнє спортивне свято для вихованців Благодійного фонду Sunrise - дітей з особливостями у розвитку.

1 вересня на НСК «Олімпійський» діти могли взяти участь в «Забігу єдності» разом в олімпійськими чемпіонами. Як сказала в своїй вітальній промові представниця одного із партнерів заходу Peak Sport Україна Альона Шепеленко: «Спорт - об'єднує і робить нас сильнішими».

І нехай у кожного учасника цього забігу різні можливості: хтось уже є чемпіоном, а хтось тільки майбутній - емоції, радість і позитивний заряд всі відчули однакові. Крім цього, інклюзія - це те, що робить наше суспільство цивілізованим і проєвропейським, коли абсолютно всі відчувають себе повноцінними громадянами своєї країни, в якій створені всі умови і можливості для повного розкриття потенціалу кожної людини, з будь-якими особливостями.

Саме з такою метою: підтримати дітей з особливостями розвитку і мотивувати їх тримати себе в формі через заняття спортом - і було організовано цей захід. Діти могли спробувати свої сили в спортивному забігу нарівні з професійними спортсменами. А ще на них чекали подарунки, конкурси, шоу мильних бульбашок, солодкий стіл та автограф- і фото-сесії з улюбленими спортсменами.  


Не зміг залишитися осторонь і підтримав захід відомий світовий бренд спортивної одягу Peak Sport Україна, який вже на протязі багатьох років є постачальником спортивної форми для української олімпійської збірної. Разом з іншими партнерами компанія підготувала подарунки юним учасникам, які вручила на святі Альона Шепеленко. Діти отримали масу позитивних емоцій, які грають важливу роль в їх реабілітації, а дитячі радісні та щасливі обличчя - найкраща нагорода для організаторів свята.

​​​​​​​

​​​​​​​

На фото: спортсмени в спортивній формі Peak з олімпійської колекції «Ріо», яка була спеціально розроблена для української олімпійської збірної до Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Форма визнана кращою за красою за всю історію участі української збірної в Олімпіадах.