fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Сумка VS Рюкзак спортивний: як обрати

Шукаєте рюкзак, але натрапили на спортивну сумку? Зважуєте всі «за» та «проти», шукаючи найбільш зручний варіант? У новому матеріалі спеціалісти бренду спортивного екіпірування PEAK наводять переваги кожного з аксесуарів, аби ви обрали найбільш вдалий варіант для зручного та стильного транспортування потрібних речей!

Увага: наші рюкзаки спортивні та сумки викликають залежність! Ви настільки їх полюбите, що почнете носити навіть просто гуляючи по місту.

Рюкзаки спортивні VS Сумки

Переваги спортивного рюкзака

Любите брати з собою максимум речей? Маєте проблеми з поставою чи іноді відчуваєте біль у спині? Тоді рюкзак — ваш незмінний компаньйон.

Серйозно, він зручний, а з асортименту PEAK Sport ще й мега стильний! Ми доклали зусиль, аби розробити такі рюкзаки, що не перевантажуватимуть спину, рівномірно розподіляючи навантаження. Широкі та зручні лямки не натиратимуть плечі, якщо ви носитимете аксесуар із майкою чи безрукавкою, а достатня кількість кишень забезпечить простір для дрібних та важливих речей.

Дослідники з Тель-Авівського університету встановили, що тиск від важкого аксесуара може призвести до зменшення нервової місткості, а це врешті-решт обмежить здатність м'язів реагувати на сигнали мозку, гальмування рухи рук та спритність пальців.

Подвійні ремінці спортивного рюкзака Peak розподілять вагу рівномірно по всьому тілу, на відміну від сумки. Уникнення болю в спині починається з положення сумки. Переконайтесь, що верхівка рюкзака розташована на тому ж рівні, що й кісточка в нижній частині шиї. Затягніть ремінці так, щоб рюкзак «обійняв» ваше тіло якнайбільше — це дозволить зменшити навантаження на спину.

Переваги сумки для спортивного одягу

Перевантаження однієї частини тіла — одна з найчастіших причин болю в спині, а перенесення важких навантажень упродовж тривалого періоду може спричинити вигин хребта. То чи варто взагалі розглядати варіант сумки? Так, оскільки її можна носити по діагоналі, а не вішати на одне плече. Окрім цього, сумка дозволяє вашому тілу швидше охолонути після тренування, оскільки менше контактує з поверхнею шкіри. Як і у випадку з рюкзаком, радимо обмірковувати, що взяти з собою в тренажерний зал, щоб не додавати зайвих кілограмів та не перевантажувати плечі й спину.

Історично й сумки, і спортивні рюкзаки купити можна було лише в обмеженій лінійці. Їхній дизайн не пасував до повсякденного стилю. В асортименті сучасних брендів ви знайдете чимало моделей та доступних кольорів, що дозволить обрати аксесуар і для залу, і до улюблених джинсів. Сумки для взуття та функціональні рюкзаки від бренду PEAK Sport шукайте в каталозі на сайті.

Порада спеціалістів бренду: придбайте також органайзери чи міні-сумки, що відокремлюватимуть ваш брудний чи мокрий одяг від чистого й сухого. Взуття та шкарпетки складайте окремо від комплекту одягу. Переконайтеся, що обрана модель містить широкі отвори та кишені, аби ви могли швидко дістати й запакувати назад усе необхідне.

Спортивні рюкзаки та сумки — а що оберете ви?

​​​​​​​