fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

ТОП-5 видів спорту для жироспалювання

Заняття в тренажерному залі, безумовно, мають величезні переваги для побудови тіла мрії. Але, якщо ви швидше хочете спалювати жир та підвищувати тонус, не любите кардіо в тренажерному залі, вам пощастило: є безліч видів спорту та інших видів діяльності, які дозволять досягти результату та спалити жир у короткі терміни.

Пам’ятайте, що запорука безпечних та ефективних тренувань — якісний спортивний одяг. В інтернет-магазині PEAK ви знайдете чоловічі та жіночі моделі, а також доберете зручне взуття.

Скільки вправ вам потрібно, щоб запустити спалювання жиру?

Головне правило жироспалювання — регулярність. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість аеробних (кардіо) навантажень, необхідних дорослим у віці 18–64 років, становить близько 150 хвилин на тиждень. Цей стандарт стосується не лише занять спортом у тренажерному залі, але й піших прогулянок, їзди на велосипеді та навіть прибирання будинку.

Як спалити жир та похудати за допомогою спорту

Рекомендуємо почати з вибору якісного одягу та взуття, складання плану тренувань та корегування раціону: це 70% вашого результату. ​​​​​​​

​​​​​​​

Біг

Скільки Ккал спалюється за 30 хв.: від 270 до 450

Регулярні пробіжки чудово підійдуть для того, щоб запустити процес спалювання жиру. Біг також зміцнить серцево-судинну систему, основні групи м’язів та підвищить витривалість. Важливо збільшувати відстань та темп. Незалежно від того, чи ви досвідчений бігун, чи новачок, закінчуйте своє тренування вправами зі стретчингу. Спортивний одяг для жінок та чоловіків, необхідний для бігу, ви знайдете в онлайн-магазині PEAK.

Великий теніс

Скільки Ккал спалюється за 30 хв.: від 300 до 450

Дорослі починають займатися тенісом найчастіше для того, щоб підтримувати в тонусі своє тіло. Окрім цього, теніс запобігає розвиткові хронічного стресу та депресій, підвищує імунітет, розвиває й зміцнюють м’язи, роблячи гравців витривалішими. Позитивно впливає цей вид спорту й на інтелектуальні здібності — розвиває уважність у дорослих та дітей.

Під час тренувань із тенісу радимо використовувати зручну спортивну майку та вільні шорти, а також якісне спортивне взуття з хорошими амортизаційними властивостями.

Підйом сходами

Скільки Ккал спалюється за 30 хв.: від 320 до 450

Чи бачили ви колись спортсменів, які бігають на стадіоні сходинками? Це альтернативний варіант тренування, якщо у вас із якоїсь причини немає можливості бігати на вулиці чи стадіоні. Усе, що потрібно — це купити технологічні кросівки чоловічі чи жіночі та знайти стадіон зі сходами — або ж тренуватися у власному під’їзді. Позитивний ефект від бігу сходами в якості пліометричної, силової та аеробної вправи очевидний. Таке навантаження зміцнює ті ж групи м’язів, що й випади чи присідання, а також активізує м’язи-стабілізатори. Має виражений ефект на кардіореспіраторну систему, робить нас витривалішими й, звісно ж, ефективно спалює жир. Якщо звичайний підйом сходами набридає, пропускайте одну чи дві сходинки.

Стрибки зі скакалкою

Скільки Ккал спалюється за 30 хв.: від 350 до 550

Це один із найбільш енерговитратних видів спортивних навантажень. Окрім цього, стрибки зі скакалкою призводять в тонус велику кількість м’язів: ніг, сідниць, живота та спини. Скакалку можна брати з собою на подвір’я чи навіть класти у валізу на відпустку.

Бокс

Скільки Ккал спалюється за 30 хв.: від 400 до 500

Бокс вимагає сторонніх видів навантаження — від звичайних стрибків до динамічних махів ногами. Витривалість, спритність, робота ніг — це все охоплює цей вид спорту. У поєднанні з правильним харчуванням, тренування з боксу дозволять скинути вагу в швидкі терміни. І, що найголовніше в боксі як засобі схуднення, це те, що бокс — це цікаво! 90 хвилин тренування пролітають зовсім непомітно, а перебуваючи на рингу з суперником, ви не думаєте про втому.

Це одні з найдоступніших та найефективніших видів спорту для тих, хто хоче залишатися у формі чи скинути набрані кілограми. Якщо у вас є протипокази чи були травми в минулому, рекомендуємо порадитися зі спеціалістом, перш ніж переходити на новий вид спорту. Мінімізує ризик травм якісне взуття та одяг. Кросівки спортивні та зручний одяг можна купити онлайн від офіційного постачальника екіпірування для Олімпійської Збірної України.

​​​​​​​