тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

​​​​​​​

Компанія PEAK Sport - відомий у всьому світі виробник одягу і взуття для спорту і активного відпочинку. Компанія приділяє велику увагу якості своїх товарів, використовуючи у виробництві сучасні технології, найкращі матеріали і контролює якість виробництва на кожному етапі. Також компанія постійно стежить за трендами і вкладає зусилля в удосконалення популярних моделей.

Наприклад, одна з популярних моделей кросівок з лінійки Flyii переживає вже своє сьоме переродження. У цій лінійці була використана технологія Multi-core - технологія проміжної підошви, що складається з пом'якшуючих пластин по всій довжині стопи. Ця технологія дозволяє забезпечувати максимально чутливу амортизацію.

​​​​​​​

​​​​​​​

Принцип роботи цієї технології: пом'якшувальні пластини під час удару стискаються і рівномірно розподіляють ударне навантаження, після чого вони вмить повертаються до своєї початкової форми. Таким чином, вони не тільки захищають стопу спортсмена від ударного навантаження, але підсилюють відштовхування, під час якого повертають частину накопиченої енергії, зберігаючи зусилля спортсмена.​​​​​​​

Сьогодні в магазинах Peak доступна вже сьома версія цих популярних і модних кросівок - Flyii VII: жіночі і чоловічі. Зберігаючи всі свої функції і відмінну якість, в нових кросівках використовується ще одна сучасна технологія Тайчі - додаткова амортизуюча вставка на внутрішній частині підошви.

​​​​​​​

​​​​​​​

Верх кросівок зроблений з дихаючої тканини, вони легкі, на підошві використовується зі зносостійкого  матеріалу. Ці кросівки відмінно підійдуть для щоденних тренувань і активного відпочинку як в залі, так і на вулиці.

Спортивний одяг Peak так само не поступається конкурентам за якістю та дизайном. Для виробництва одягу ми використовуємо технологію P-DRY, яка знижує температуру тіла під час тренувань і запобігає переохолодженню після сильних навантажень. Для нас дуже важливо, щоб наші товари були не тільки стильними, але й зручними. Спортивний одяг, а особливо спортивні штани, шорти і футболки не повинні сковувати рухи під час тренування.

При виборі спортивної форми та взуття велику роль відіграє зручність. Peak Sport - це якість і комфорт в одному. Обирай тільки краще!

​​​​​​​