fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Як використовувати смартфон із користю для тіла

Перелік мобільних програм для Android та IOS, які допоможуть зробити тренування 2020 року ще ефективнішими та різноманітнішими

Смартфон — це не лише про селфі та TikTok. Аби довести це, спеціалісти інтернет-магазину спортивного одягу PEAK склали перелік із 5 програм для домашніх тренувань. Додатки підійдуть як для новачків, так і для просунутих фанатів спорту. Ви можете займатися йогою вдома, спалювати жир, підтримувати рівень гідратації та стежити за прогресом.

Топ-5 додатків для домашніх тренувань

 Peloton

+ Великий вибір занять

+ Тренування наживо та в записі

+ Є комплекси вправ просто неба

- Платна підписка

Peloton — це додаток, де тренування ведуть професійні тренери й наживо. На відміну від більшості інших аплікацій, у Peloton доступні заняття просто неба. Аудіоформат дозволить тренуватися, не відволікаючись від виконання вправ, просто склавши смартфон у бананку чи чохол на руці.

Доступна 30-денна безкоштовна пробна версія.

Доступно для iPhone, iPad, Android, Apple TV, Chromecast, Android TV, Amazon Fire TV, AirPlay тощо.

Пам’ятайте, що для безпечних тренувань важливо правильно вибрати одяг та взуття. Скористайтеся нашими ґайдами в блозі, аби купити спортивний одяг для фітнесу, що забезпечить комфорт і захист. 

Asana Rebel

+ Опція створення власних щоденних планів

+ Великий вибір тренувань

+ Приємний дизайн

+ Доступна безкоштовна версія

Додаток містить комплекси для йоги, а також інструменти, що підвищать якість сну та знизять рівень стресу. Після підписки вам буде запропоновано базовий план (безкоштовно) та платну підписку.

Доступно для Android, iPhone, iPad, Apple Watch, Apple TV.

Нагадуємо, що ідеальним жіночим одягом для йоги стануть спортивні лосіни та топи жіночі, які доступні в магазинах PEAK Sport. Чоловікам радимо обирати не надто широкі шорти та штани з бавовни.

Nike Training Club

+ Повністю безкоштовний

+ Великий вибір тренувань (понад 190) 

- Кожне тренування необхідно додатково завантажувати на пристрій

Додаток містить понад 190 комплексів вправ на різні групи м’язів. Тренування також поділяються за типом навантаження (витривалість, сила або стретчинг). Ви можете обрати короткі чи тривалі заняття з обладнанням чи власною вагою.

Доступно для Android, iPhone, Apple Watch.

Alo Moves

+ Великий вибір тренувань

+ Оновлення щотижня

- Переважно платні функції

Платформа пропонує сотні комплексів асан із йоги, а також заняття з HIIT, пілатесу, баре й стретчингу. Нові класи додаються в аплікацію щотижня. Більшість тренувань платні, але доступні також і безкоштовні комплекси.

Доступно для Android, iPhone, Apple Watch. 

Використовуйте для тренувань зручні штани спортивні чоловічі та жіночі, а також інший високотехнологічний одяг від PEAK. Ми консультуємо з усіх питань в інтернет-магазині, допоможемо вибрати модель та визначимо ваш розмір для зручного онлайн-шопінгу.

Strava

+ Зручність у користуванні

+ Більшість функцій безкоштовні

+ Є опції для бігу, велосипеду, плавання тощо

+ Є опції для специфічних видів спорту (даунхіл, кайтсерфінг)

- Немає функції автоматичної зупинки трекера

Додаток дозволяє відстежувати відстань, час, прискорення, витрати Ккал тощо. У Strava також інтегровано GPS для точного відстеження вашого маршруту. Додаток простий у використанні, а вхід через обліковий запис Facebook дозволяє побачити друзів, які вже користуються «Стравою».

Доступно для Android, iPhone, Apple Watch.

Тренуючись просто неба, важливо правильно вибрати кросівки. Враховуйте рельєф, сезонність та вид спорту. Не використовуйте для занять взуття на повсякдень. Купити кросівки допоможуть кваліфіковані менеджери бренду спортивного екіпірування PEAK. 

Як обрати додаток для тренувань удома

Обирайте аплікації, що пропонують заняття для декількох рівнів. Найкращий додаток охоплюватиме вид спорту, який вам найцікавіший.

У Мережі можна знайти безкоштовні додатки, а також сервіси, що доступні за місячною чи річною підпискою. Більшість із них пропонує безкоштовний пробний період. Скориставшись ним, можна сплатити місячну підписку, якщо додаток відповідає вашим потребам та очікуванням.

Приємного користування!

{360_photo}