fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Спорт просто неба: що варто знати

Зізнаймося: спорт просто неба — ідеальний варіант підтримувати себе у формі в умовах карантину, а також тоді, коли температура повітря вже вища й одягу для занять потрібно все менше. Чимало досліджень від провідних науковців та університетів світу доводять: спорт сам по собі «омолоджує» мозок людини, сповільнює старіння та навіть здатен впливати на статеве життя. Додайте сюди свіже повітря та корисні харчові продукти — і точно можна не хвилюватися про синтетичні вітаміни та стабільну вагу.

Як мотивувати себе займатися спортом?

Хочеться проміняти тренування на перегляд серіалу з пледом та шоколадом? Ось деякі з порад, які допоможуть не відкладати спорт «на завтра», «на понеділок» та взагалі на наступне життя.

1. Проаналізуйте перспективи. Ви все ще не досягли бажаної фізичної форми? Хочете схуднути, зробити ноги чи талію тоншими або ж навпаки, збільшити м’язову масу? Факт, але: щоб отримати омріяну форму, не слід відкладати тренування на тиждень до поїздки на відпочинок!

2. Встановіть ціль. Сфокусуйтеся на тому, чого зможете досягнути вже через кілька місяців після початку занять спортом. Це може бути більша дистанція, яку ви пробіжите, більша кількість підходів на присідання тощо.

3. Складіть план тренувань. Розпишіть покроково, що ви маєте зробити вже цього тренування, а що наступного. Відмічайте, що було зроблено, чи змінився ваш стан та яких результатів вдалося досягнути.

Пам’ятайте про підтримання водного балансу. Заведіть багаторазову пляшку для води, яка допоможе почуватися краще, продуктивніше та здоровіше. Після тренування її можна буде використовувати також удома чи в офісі.

Одяг для занять спортом просто неба

Завжди було важко дібрати одяг для спортзалу, а тут обставини витягнули на вулицю? Не проблема. Щоб забезпечити ефективність тренуванням, необхідно лише небагато: зручний та якісний одяг, взуття, що підійде для рельєфу, на якому ви займаєтеся, та трохи мотивації :)

Із початком літа актуальним стає питання захисту шкіри голови та волосся. Круті кепки, представлені в асортименті PEAK Sport, захистять шевелюру від УФ-променів, а також убережуть від сонячного удару. Що ще може знадобитись на тренуваннях просто неба?

● Зручний верх. Футболка, майка чи топ із функцією підтримки грудей для жінок. Звертайте увагу на матеріал виробу, адже він має відводити з поверхні шкіри вологу.

● Штани. Їх слід вибирати залежно від виду спорту та пори року. Головне правило — виріб не має обмежувати рухів і водночас не бути занадто вільним та перешкоджати ефективним тренуванням.

● Спортивне взуття. Для літа краще обирати кросівки з сіточкою, що підвищить вентиляцію. Кросівки на літо бренду PEAK також мають змінну устілку з екстрактом активованого вугілля, яке ліквідує неприємний запах. Дізнатися, як правильно виміряти свій розмір стопи, можна в нашій статті.

І, звісно, виконуйте ті види тренувань, які любите. Це допоможе дотримуватися графіку занять та дозволить не кинути спорт вже наступного дня.