fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України 2015 - 2023

Аеробіка та схуднення: головні секрети

Ритмічна музика, мікс вправ і танцювальних рухів та в деяких випадках комплекс вправ у воді — ви точно чули про неї. Але чи пробували та знаєте про розмаїття її видів?

Аеробіка — вид кардіонавантажень, популяризований акторкою Джейн Фондою. Друга назва цього виду навантажень — ритмічна гімнастика. Ще стародавні греки помітили, що виконувати фізичні вправи під музику ефективніше, аніж у тиші. Тоді тренд фізкультури під ритмічні мелодії почала розповсюджуватися по світу.

«Фішка» аеробіки полягає в глибокому та інтенсивному диханні. Під час заняття в комфортному жіночому взутті чи чоловічих моделях запускається процес спалювання жиру, навіть якщо інтенсивність заняття середня, оскільки в м’язи надходить більше кисню, аніж зазвичай.

Користь аеробіки

Чому варто включити аеробіку до свого тренувального плану? Розбираймося разом.

1. Безпечне схуднення. У поєднанні зі здоровим харчуванням аеробіка дозволить позбутися зайвої ваги без жорстких обмежень у їжі.

2. Зміцнення імунітету. Аеробіка підвищує бар’єр до вірусів та здатність їм протидіяти, запобігаючи захворюванням респіраторної системи.

3. Покращення психологічного здоров’я. Аеробіка дозволяє відірватися від негативу, гармонізувати нервову систему й розслабитися. Окрім цього, вона підвищує якість сну.

4. Зміцнення серця. Кардіонавантаження оздоровлюють серце та покращують кровообіг. Спробуйте аеробіку, якщо у вас часто мерзнуть кінцівки чи ви спостерігаєте в себе корчі.

 5. Покращення перспективи для здоров’я. Заняття з аеробіки знижують ризик ожиріння, хвороб серця, діабету 2-го типу, метаболічного синдрому та інсульту.

Аеробіка — легкий спосіб підвищити рівень свого життя, покращити якість тіла та отримати позитивний настрій. Усе, що вам потрібно для занять — це спортивні футболки чи майки, зручні шорти та взуття з амортизаційними властивостями.

​​​​​​​​​​​​​​

Основні види аеробіки

Аеробіка набула популярності ще в 70-х роках. Із часом з’явилося чимало нових напрямків, які вимагають додаткового обладнання. Від степ-платформ до велосипедів — зробили добірку основних видів аеробіки.

Степ-аеробіка

Один із силових різновидів аеробіки. У якості додаткового навантаження використовують спеціальну платформу — степ. Чоловіки можуть використовувати також гантелі. Жіночий спортивний одяг для фітнесу та аеробіки доступний в онлайн-магазині PEAK Sport.

Фітбол-аеробіка

На заняттях із цього виду аеробіки використовують габаритний м’яч, або фітбол. З його допомогою учасники виконують динамічні вправи для жироспалювання чи силовий комплекс на нарощування м’язів. Заняття з фітболом також ефективні для усунення болю в спині.

Силова аеробіка

Заняття проходять із використанням обтяжень. Особлива увага зосереджується на нижній частині тіла та руках. У ролі обтяжень використовують еспандери, фітболи або невеликі гантелі. Усі вправи виконуються по колу. Рекомендуємо використовувати під час занять легінси чи вузькі шорти, а також не надто вільну майку.

Аквааеробіка

Заняття з аквааеробіки відбуваються в басейні чи морі. Роль навантаження відіграє супротив води. Аквааеробіка — чудовий варіант спорту для тих, хто має проблеми з суглобами чи надмірну вагу. Також популярний серед вагітних жінок та в постреабілітаційний період.

Велоаеробіка

Під час занять із велоаеробіки використовують як звичайний велосипед, так і вело- чи еліптичний тренажер. Така аеробіка безпечна для людей з артритом і для тих, хто має надмірну вагу. Початківцям рекомендована коротка велопрогулянка парком або заняття з тренером у спортзалі, а для більш просунутих — тривалі поїздки та заняття з підйомами. Для таких тренувань буде актуальною пляшка для води. Регулярне пиття дозволить підтримувати оптимальний рівень гідратації.

Підтягнуте тіло та висока витривалість вимагають регулярності тренувань. Почніть займатися аеробікою вже сьогодні, щоб отримати фігуру мрії, глибокий сон та міцний імунітет.

​​​​​​​​​​​​​​

{360_photo}