тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Як вибрати кросівки на дівчинку або хлопчика: поради для батьків

Взуття, яке ви вибираєте для дітей, може вплинути на загальний стан здоров'я. Дитяча стопа перебуває на стадії формування та особливо схильна до травм і деформації у невеликому віці. Для уникнення цього необхідно правильно та відповідально підбирати взуття. Скористайтеся цими порадами, коли заплануєте наступного разу купити кросівки дитячі.

Головні характеристики взуття для дитини

Обираючи взуття, пам’ятайте, що в ньому дитина проведе кілька годин чи навіть цілий день, подолає не один кілометр. Тому взуття повинне відповідати таким характеристикам:

● зручність;

● міцність;

● легкість;

● еластичність підошви;

● достатня фіксація ноги;

● правильно дібраний розмір;

● відповідність порі року.

Як вибирати кросівки для дітей

1. Виміряйте розмір ноги. Як це правильно зробити, читайте тут.

2. Виберіть взуття. Воно має подобатися вашій дитині. Придбали взуття, яке їй не сподобалось? Вважайте це марною тратою грошей. В асортименті бренду спортивного екіпірування PEAK Sport ви знайдете кросівки дитячі різних відтінків та дизайнів.

Якщо ви вибираєте взуття лише для прогулянок, віддайте перевагу моделям із гнучким носком, рифленою підошвою та сітчастим верхом. Приклад таких кросівок EK9375E-MIG. Вони будуть актуальними в літній сезон та підійдуть як для хлопців, так і для дівчат. Модель добре фіксує ногу завдяки липучкам, має знімну устілку, гнучку підошву та функцію амортизації. Якщо ваша дитина не вміє зав'язувати шнурки, варто купити кросівки на дівчинку чи хлопчика на липучці.

3. Зважайте, чи відповідає вибрана пара порі року. Восени та навесні важливо зберегти ноги дитини сухими. Головні вимоги до дитячого взуття на мокрі сезони — стійкість до вологи.

4. Перевірте, чи зручно в цьому взутті дитині. Попросіть дитину приміряти взуття та переконайтеся, що між великим пальцем і кінцем кросівок є невеликий простір. Ноги набрякають упродовж дня. Купуйте дитяче взуття ближче до вечора, або міряйте його в цей період.

Не варто обирати кросівки підліткові «на виріст». Таке взуття збільшує ризик отримання травм. З інших побічних ефектів можна назвати появу мозолів. Якщо мова йде про зимове взуття, у вільному просторі всередині кросівка утворюватиметься завелика повітряна подушка, через яку дитяча нога замерзатиме швидше.

Купити високоякісні кросівки на хлопчика та дівчинку можна онлайн в інтернет-магазині PEAK Sport. На сайті досвідчений менеджер консультує щодо розміру, моделей та складу.

Додаткові поради

● Дозвольте дитині самій обирати дизайн та колір взуття.

● Краще вибирати моделі, у яких п’ята буде розташована трохи вище носка. Це сприяє формуванню правильної постави та забезпечує циркуляцію повітря.

● Купуючи кросівки на хлопчика та дівчинку, пам’ятайте, що одна нога зазвичай більша за іншу. Відповідно, розмір взуття має визначати довша стопа.

В інтернет-магазині бренду спортивного екіпірування PEAK доступні якісні моделі зручного взуття для всієї родини.