fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Технології PEAK: функціональні особливості взуття

Сьогодні споживачі в магазинах спортивних товарів стикаються з незліченним вибором взуття. Але чи справді інновації допомагають довше бігати, вище стрибати та захищають від травм? Чи дорогі технологічні кросівки кращі?

Спортсменам із різним рівнем підготовленості та різними спортивними цілями необхідне взуття, що відрізняється за функціональністю. Аби вибрати відповідні для себе кросівки для тренажерного залу, бігу просто неба тощо, варто познайомитися з технологіями, які використовують компанії під час створення спортивного взуття.

PEAK Sport — ефективність та безпека

PEAK — один із найтехнологічніших брендів спортивного екіпірування. Ми використовуємо технології поглинання ударного навантаження під час бігу та занять спортом загалом на твердій поверхні, а також багато інших, що забезпечують тривалий термін експлуатації та ефективність тренувань у бігових кросівках жіночих та чоловічих й іншому спортивному взутті від виробника.

1. TAICHI

— використання «смарт»-матеріалу P4U та інноваційного піноутворення у підошві взуття. P4U — це гель, основна властивість якого полягає в переході в різні стани залежно від навантаження. При ударних навантаженнях або вібраціях міжмолекулярні зв’язки посилюються, а гель перетворюється на високоеластичну тверду речовину. Пружність модуля швидко зростає, збільшуючи жорсткість підошви. Після закінчення дії зовнішніх чинників гель пом’якшується впродовж кількох мілісекунд. Приклад жіночих спортивних кросівок, вироблених із використанням технології TAICHI — модель EW92578H-BLU.

2. P-MOTIVE

— взуття, виготовлене за цією технологією, має проміжну високоеластичну підошву (на 45% більше пружності, аніж класична) та володіє амортизаційними властивостями. Цей матеріал також володіє тривалішим терміном служби та компресійною стійкістю.

3. EASY FLEX 

— оновлена формула значно збільшує рівень зносостійкості гуми підошви. Технологія забезпечує ефективне використання кросівок для тренувань для покриття в залі або бетонної підлоги на вулиці, повільніше зношується та попереджає травми, які часто трапляються при неправильному виборі взуття. Одна з таких моделей для чоловіків — E93527H-BLA.

4. MULTI-CORE ​​​​​​​

— проміжна підошва кросівок із цієї технологією містить пом’якшувальні пластини по всій довжині взуття. Це забезпечує високі амортизаційні властивості. Під час відштовхування від поверхні пластини повертають частину накопиченої в процесі амортизації енергії, зберігаючи зусилля спортсмена. Технологію використано в моделі Flyii VII.

Для чого спортивним брендам інноваційні технології

Прагнення безпеки, комфорту та конкурентоспроможності перетворилося на змагання з удосконалення взуття. Воно ставало все легшим, а за основу кросівок використовували матеріали від шкіри кенгуру до тріски — аж поки не прийшли до інновацій, використання яких у виробництві справді виправдане.

Технології, якими послуговується PEAK, забезпечують взуттю легкість, високі амортизаційні та вентиляційні властивості. Відведення вологи, амортизація та гнучкість підошви, захист від ковзання — це лише частина з переваг технологічних кросівок для спорту. Форма підошви моделей спортивного екіпірування PEAK — наша гордість.

Порада з вибору взуття

Ми вже детальніше писали про те, як правильно самостійно вибирати взуття. Якщо ви серед тих 90% людей, які спочатку вдаряють об тротуар п’ятою, віддавайте перевагу взуттю з невеликим підвищенням у п'яті. Якщо ви схильні до «передніх ударів», вам слід придивлятися до плоскішої підошви.

Купити чоловічі кросівки та жіночі моделі в інтернет-магазині PEAK Sport просто: на сайті консультує кваліфікований менеджер, який детальніше розповість про технології доступного взуття, з асортименту та допоможе вибрати модель.