fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України


Топ-5 помилок у домашніх тренуваннях

Ми часто не помічаємо ці помилки, водночас саме вони гальмують прогрес.

Домашні тренування в епоху пандемії неочікувано перетворилися на глобальний тренд. Це зручно, можна не хвилюватися про спортивну форму чи про те, що ви новачок у спорті. Окрім цього, домашні тренування — це особистий спортзал на відстані витягнутої руки — не треба стояти в заторах, щоб встигнути на ранкове тренування, чи поспішати з тренування з’їсти поживний білковий обід. Утім, якщо ви займаєтеся вже кілька місяців та не бачите результату, варто замислитися: чи ви все правильно робите? Розповідаємо про найрозповсюдженіші помилки, які можуть гальмувати ваш розвиток. Більше лайфхаків про спорт та харчування шукайте в блозі на сайті магазину спортивного одягу PEAK.

Ви тренуєтеся занадто часто та інтенсивно

Зробіть спорт приємною та корисною звичкою, але водночас дозволяйте організму якісно відпочити та відновити сили. Інтенсивні кардіонавантаження точно не принесуть нічого в довготривалій перспективі, окрім втоми й демотивації. Також не радимо поєднувати силові тренування з кардіо в одній сесії. Краще проводити їх окремо, так ви зможете якісно пропрацювати м’язи в один день, і спалити калорії під час наступного тренування.

Бігаєте просто неба? Правильно добирайте одяг для тренувань! У прохолодну погоду підійдуть утеплені спортивні костюми з толстовками. Можливе навіть використання вітровок.

Ви ігноруєте стретчинг та розігрів перед тренуванням

Стретчинг розігріває м’язи, готує їх до подальшого навантаження, а після закінчення тренування усуває м’язову втому. Ігноруючи розтяжку, можна отримати травму під час основної сесії вправ, а також сповільнити процеси відновлення.

​​​​​​​

Ви робите акцент на кількості, а не на якості

Будь-яка вправа вимагає правильності техніки виконання. Засвоївши її, можна збільшувати кількість повторень у підході. Завжди починайте з мінімуму, щоб закріпити техніку та запобігти травмам. Футболки поло жіночі та інший жіночий чи чоловічий одяг у PEAK Sport допомагають вибрати кваліфіковані менеджери. Ми консультуємо з усіх питань, зокрема щодо розміру, фасону та складу товарів з асортименту.

​​​​​​​

Ви не фіксуєте поточні результати

Фіксуйте поточні результати, щоб з часом нарощувати інтенсивність тренувань. Якщо сьогодні ви можете пробігти 6 км, занесіть цю інформацію у блокнот та збільшуйте кілометраж на 0,5 км кожного тренування. Якщо ви присідаєте з вагою 20 кг, поступово збільшуйте цю вагу та записуйте зміни, щоб було легше відстежувати прогрес у спорті. Зручне спортивне взуття чоловіче та жіночі моделі для бігу та тренувань у спортзалі шукайте онлайн на сайті PEAK.

Ви неправильно харчуєтеся

Навіть найбільш ефективні тренування не скасовують корекції раціону. План харчування складається залежно від мети, частоти та інтенсивності тренувань. Основні правила — обмеження шкідливої їжі, цукру, солодких газованих напоїв та достатня кількість протеїну. Рекомендуємо вживати як тваринний, так і рослинний білок — другий можна брати з бобів, сочевиці, тофу чи темпе (сир, виготовлений із ферментованих соєвих бобів). Рекомендована кількість білку на день становить від 1,8 до 2,5 г на кілограм ваги.

І головне правило — тренування мають бути регулярними, а проводити їх слід у задоволення. Робіть спорт приємною та корисною звичкою. Розвивайтеся з PEAK!

{360_photo}