fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

​​​​​​​

‌ У залі чи вдома: де займатися під час пандемії?

Усі «за» та «проти» занять спортом у тренажерному залі під час епідемії коронавірусу, а також які є альтернативи.

Поки ми спостерігали за вірусом із Китаю, він встиг стати новою нормою. Але як повернути своєму тілу форму як до тотального локдауну та не заразитися? Розповідають експерти інтернет-магазину спортивного одягу PEAK Sport Ukraine.

Перш за все, варто розуміти: будь-яке скупчення людей несе ризик для здоров’я. Фітнес- центри — не виняток. Однак заразитися вірусом під час тренування, просто проходячи повз хворого, майже неможливо. Дотримуючись простих правил, можна захистити себе від випадкового зараження. І, звісно, пам’ятайте про зручне спортивне взуття — вірус-вірусом, та норми безпеки й ризик потенційної травми ніхто не скасовував.

Безпечні тренування: як займатися в спортзалі під час пандемії

Для зниження ризику зараження варто дотримуватися запобіжних заходів. Основні з них — це:

1. дотримання правил гігієни — регулярно мийте руки з милом або протирайте їх водно-спиртовим розчином;

2. утримання від дотиків обличчя пальцями — особливо до рота, носа та очей;

3. відмова від рукостискань і поцілунків;

4. протирання тренажерів дезінфекційним засобом перед кожним використанням — можна скористатися санітайзерами, які розташовані у спортивному клубі;

5. скорочення тривалості тренувань з 60 до 45 хвилин;

6. дотримання дистанції у 1,5 м від інших відвідувачів залу.

Якщо ви відчуваєте симптоми коронавірусу, утримайтеся від відвідування фітнес-клубу. Залишайтеся вдома та викличте за потреби лікаря. Зацікавилися у спорті? Хочеться оновити гардероб фірмової форми? Спортивні штани чоловічі, а також зручне та якісне екіпірування для чоловіків і жінок шукайте на сайті!

​​​​​​​

‌Альтернативний спорт: що нового у галузі?

Спортивну сферу пандемія зачепила чи не в першу чергу. Утім, разом із самоізоляцією з’явилося чимало нових трендів, які можна брати на озброєння, впроваджуючи у свою рутину. Розповідаємо про головні з них.

‌Онлайн-тренування

Один з головних фітнес-трендів на самоізоляції — заняття онлайн — пам’ятають і люблять й після відкриття спортзалів. Тренування з відео існували й до пандемії, однак на самоізоляції вони вийшли на зовсім інший рівень. Заняття онлайн допомагають усунути бар’єри на кшталт щільного графіка, нестачі часу, трафіку, віддаленості від фітнес-центру тощо.

Єдиний мінус таких тренувань — неможливість якісно контролювати учасників. Крім того, важливі вентиляція, різноманітність обладнання, чого найчастіше в людей немає. Онлайн-тренування рекомендовано використовувати коли вже є досвід у спорті від кількох місяців. Новачкам неправильно починати з онлайну або відеозаписів — у таких випадках техніка виконання вправ негативно позначається на результаті та безпеці учасника. До речі, безпеку може забезпечити спеціалізований якісний одяг. Жіночі футболки у великому асортименті, лосини та шорти ви знайдете в інтернет-магазині PEAK.

​​​​​​​

‌Групові заняття просто неба

Ще один тренд посткарантинного фітнесу — вуличні тренування. Чимало людей вимушено спробували цей формат під час самоізоляції, і після відкриття спортзалів... не змогли від нього відмовитися. Займатися спортом просто неба — наприклад, на території парку, та ще й із друзями — відмінна альтернатива задусі спортзалу. Тим паче коли скоро на нас чекає справжнє потепління.

​​​​​​​

Шукаєте зручні та якісні аксесуари для спорту? В інтернет-магазині PEAK Sport доступний великий асортимент одягу, взуття та аксесуарів для тренувань і активного відпочинку. Кваліфіковані менеджери радо проконсультують вас із будь-яких запитань.