fb_pixel

тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

Важкий робочий день демотивация | Peak Sport Ukraine​​​​​​​

«Вечір важкого дня»: у чому користь занять спортом після робочого дня

Відчуваєте втому після закінчення робочого дня? Дорога на роботу й назад, високе навантаження, відповідальність, конфлікти в команді, а також щоденна рутина забирають багато сил та енергії? А вдома чекають сімейні обов’язки, тоді як тіло й розум просять про відпочинок та розслаблення... Спробуйте заняття спортом! Про те, як тренування наприкінці дня допомагають відновити сили й енергію, розповідають фахівці компанії PEAK Sport.

Хороша фізична форма та інші «плюшки»: про користь занять спортом після роботи

Залишаючи робоче місце, усі хочуть залишити на ньому проблеми й турботи. Однак не завжди вдається викинути з голови думки про роботу, та й втома дає про себе знати. Що робити? Одягати улюблену вітровку жіночу чи чоловічу й відправлятися на пробіжку, фітнес або в тренажерний зал.

Якщо здається, що сил бракує не тільки на заняття спортом, а й на дорогу додому, пам’ятайте: організм вміє перемикатися, а його ресурсів значно більше, ніж

ми думаємо. Що ми отримуємо від щоденних фізичних навантажень:

1. Бадьорість до кінця дня. Заняття «розблоковують» додаткові джерела енергії та дарують «друге дихання».

2. Покращення стану здоров’я й самопочуття. Навантаження зміцнюють імунітет, м’язи, серцево-судинну та дихальну системи.

3. Привабливу зовнішність. Підтягнуте рельєфне тіло й тонус шкіри — головні зовнішні результати регулярних фізичних навантажень.

4. Підвищення самооцінки. «Я можу» — найкраща оцінка, яку кожен із нас може собі призначити після продуктивних вправ.

5. Міцний сон. Здорова втома після навантажень сприяє швидкому засинанню та глибокому сну. Особливо міцним сон буде після легкої пробіжки в жіночих кросівках.

6. Продуктивність наступного робочого дня. Завдяки гарному нічному відпочинку ви будете підготовленими до нового робочого дня.

7. Активну роботу мозку. Насичення мозку киснем і поживними речовинами, а також відпочинок від безперервного потоку інформації сприяють поліпшенню мозкової діяльності.

Крім того, регулярні заняття спортом допомагають покласти стрес «на лопатки». Спорт дозволяє перемикатися, забути про повсякденні проблеми. Фізичні вправи за своєю дією схожі на медитації, оскільки змушують вас концентруватися на конкретних завданнях і результатах, а зручний спортивний одяг — костюм шорти і кофта — допомагають не відриватися від занять.

Тренировка на беговой дорожке | Peak Sport Ukraine​​​​​​​

«Залізо», фітнес VS пробіжка: що вибрати?

Як вибрати оптимальний вид спортивних занять? Якщо у вас сидяча робота, рекомендуємо вибрати одне з кардіонавантажень: біг, поїздки на велосипеді, сайклінг, різні види ходьби, стрибки на скакалці, плавання та аквааеробіка, степ-аеробіка, спортивні танці — вибір активностей майже безмежний.

Якщо відчуваєте, що потрібно дати навантаження м’язам, віддайте перевагу тренажерному залу. Кросфіт, фітбокс, заняття на тренажерах, зі штангами, гантелями й еспандерами зміцнять м’язову систему та допоможуть зменшити жировий прошарок.

Після роботи з високим емоційним навантаженням рекомендуємо звернути увагу на пілатес, стретчинг та йогу. Ці заняття заспокоюють нервову систему, упорядковують емоції та думки, налаштовують на позитивний настрій.

Порада PEAK Sport: важливо, щоб заняття приносили вам задоволення, відновлювали сили, дарували здоров’я та енергію на новий робочий день. Щоб дізнатися, як вибрати спортивну форму для того чи іншого виду тренувань, читайте в блозі на сайті PEAK або проконсультуйтеся з менеджером онлайн-магазину.

{360_photo}