тел. гарячої лінії

0800331565

Офіційний постачальник екіпірування Олімпійської збірної України

6 порад, як позбутися болю в шиї

Стрес, сидяча робота, поганий сон і фізичні недуги з часом можуть призвести до болю в шиї

Вам знайомі ці неприємні відчуття після того, як ви поспілкуєтеся з кимось через телефон, кладучи свій девайс між плечем і вухом? Чи напругою, яку відчуваєте після дня роботи за комп’ютером? Наступні шість порад допоможуть вам полегшити біль у шиї — чи запобігти його.

Змінюйте позу

Встаючи з-за столу, рухаючись та просто часто змінюючи позу під час сидіння, ви розслабляєте шию та не дозволяєте їй «застрягнути» в нездоровому положенні на тривалий час.

Займайтеся спортом

Виберіть для себе комфортний вид спорту та регулярно тренуйтеся. Спортивна ходьба, йога та стретчинг вважаються найбільш «правильними» видами спорту, що не перевантажують спину та шию, а навпаки, розслабляють їх. Використовуйте якісні  спортивні рюкзаки, відправляючись на тренування з водою та усім необхідним обладнанням. Не радимо віддавати перевагу силовим тренуванням із «залізом», якщо ви маєте неправильну поставу чи часто відчуваєте болі в спині. Регулярні йога-практики дозволять зміцнити м’язи спини та кору й без використання штанг та іншого додаткового обладнання. Тоді як тренування в спортзалі з великою вагою можуть нашкодити спині.

Навіть якщо у вас немає часу для щоденних тренувань у себе вдома, звичайні розминки за робочим місцем здатні розслабити шию та спину, мінімізуючи негативний вплив сидячої роботи.

Перевірте, чи можна покращити робочу зону

Є кілька дієвих порад щодо організації робочого місця, які можуть «допомогти» вашій шиї:

● розташуйте монітор комп’ютера на рівні очей, дотримуючись при цьому дистанції у 30 см;

● використовуйте функцію hands-free на телефоні або надіньте гарнітуру;

● якщо ви користуєтеся планшетом, подбайте про те, щоб він завжди був спертим на подушку чи стояв на спеціальній підставці під кутом 45 °, а не лежав на колінах.

Обстежуйтеся в офтальмолога

Якщо ви носите окуляри, оновлюйте свій рецепт. Регулярні перевірки в офтальмолога та своєчасна заміна лінз гарантують, що ви не схилятиметесь головою вперед, аби краще бачити.

Придбайте ортопедичну подушку

Не використовуйте занадто багато подушок, натомість придбайте ортопедичну. У продажу також доступні латексні подушки, які забезпечують правильне положення шиї під час сну.

Пам’ятайте про сон

Проблеми зі сном та недостатній відпочинок збільшують ризик виникнення проблем із поставою та болями в шиї.

Також не менш важливо для правильної постави та здорової шиї носити якісне взуття. Підошва кросівок жіночих та чоловічих бренду PEAK Sport має амортизаційні властивості та підійде як для занять спортом чи гірських походів, так і для звичайної ходьби містом.

Переважно через біль у шиї не варто хвилюватися. Якщо ж він виникає паралельно з іншими, серйознішими симптомами, серед яких слабкість, оніміння рук чи ніг, обов’язково зверніться до лікаря.

Будьте здорові!